Home Kategorie Niesamowite Ten mężczyzna pobił rekord. Nie uwierzysz, ile razy nie zdał prawa jazdy.

Ten mężczyzna pobił rekord. Nie uwierzysz, ile razy nie zdał prawa jazdy.

Ten mężczyzna pobił rekord. Nie uwierzysz, ile razy nie zdał prawa jazdy.

Niektórym egzamin na prawo jazdy nie przysparza większych trudności i zdają za pierwszym razem. Inni potrzebują kilku prób. Ten mężczyzna pobił jednak wszystkich.

Wśród początkujących kierowców krąży wiele legend o rekordzistach, którzy bezskutecznie walczą o prawko. Ta historia jest jednak autentyczna, a jej bohaterem jest 50-latek, który podchodzi do egzaminów w ośrodku WORD w Piotrkowie.

Portal nto.pl zdradził, że mężczyzna ma już za sobą 200 oblanych egzaminów! Nie poddaje się jednak i zapisał się już na 201. Najbardziej zaskakuje jednak fakt, że przeszkodą nie do przejścia jest dla niego… egzamin teoretyczny.

– „Zgodnie z przepisami do egzaminów można przystępować nieograniczoną liczbę razy, a my nie możemy w to ingerować. Egzaminatorzy sugerowali panu, by skorzystał z pomocy którejś ze szkół jazdy. Czy skorzystał? Nie wiem, ale faktem jest, że osiągał już lepsze wyniki punktowe niż ostatnio” – mówi w „Dzienniku Łódzkim” Dariusz Misztal, zastępca dyrektora WORD w Łodzi.

50-latek wydał już sporą sumkę na egzaminy, bo około 6 tys. zł. Dziwi fakt, że w przeszłości był już kierowcą. Odebrano mu uprawnienia 17 lat temu i do teraz próbuje je odzyskać.

50-latek nie ma sobie równych w Polsce w tej konkurencji, ale daleko mu do światowej rekordzistki. Pewna kobieta z Korei prawo jazdy zdała za… 960 razem.

Jasnowidz Jackowski przewidział, jak poradzi sobie reprezentacja Polski na Euro! Odniosą sukces?

Źródło: nto.pl

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz