Home Kategorie Ludzie Były radny PiS bił się na targowisku. „Zjeżdżaj stąd, bo zabiję!”

Były radny PiS bił się na targowisku. „Zjeżdżaj stąd, bo zabiję!”

Do sieci trafiło szokujące nagranie, na którym widzimy zdarzenie z udziałem byłego radnego PiS Karola Marii Wojtasika. Polityk wdał się w bójkę z jednym ze sprzedawców na targowisku.

Do bójki doszło na targowisku miejskim na Szosie Chełmińskiej w Toruniu. Jak podaje Gazeta Wyborcza, były radny PiS miał rzekomo blokować dostęp do stanowisk sprzedawcom, którzy nie mieli ważnego zezwolenia. Ostatecznie wywiązała się kłótnia, a następnie bójka.

Nagranie zostało opublikowane na facebookowej grupie Ogłoszenia toruńskie. Jak relacjonował autor postu, to Wojtasik miał zachowywać się agresywnie wobec sprzedawców, a także skonfiskować im część towaru przy wsparciu straży miejskiej.

– „Łapcie tu filmik, który pokazuje, jak zachowuje się kierownik targowiska na szosie chełmińskiej. Kradnie towar sprzedającym (około 500 koszy truskawek) wraz z pomocą straży miejskiej, agresywnie rzucą się do sprzedawców. Czy tak właśnie powinien zachowywać się kierownik targowiska miejskiego? Udostępniamy, niech idzie po całym Toruniu” – apelował oburzony internauta w grupie „Ogłoszenia toruńskie”.

Głos w sprawie zabrał sam Karol Wojtasik. Były radny tłumaczył w rozmowie z portalem Tylko Toruń, że próbował powstrzymać przed wejściem na targ sprzedawcę, który nie miał zezwolenia na handel tam. Zadeklarował też złożenie zawiadomienia na policję.

– „Ten pan nie miał prawa handlować i wchodził siłą. (…) Nie będę komentował tej sprawy, ponieważ będą podjęte odpowiednie czynności wobec pana, który mnie zaatakował. Złożyłem już zawiadomienie na policję” – cytuje Karola Wojtasika portal Tylko Toruń.

Przerażające nagranie z przejścia dla pieszych. Nastolatek cudem uniknął śmierci.

Źródło: Facebook, Tylko Toruń, Gazeta Wyborcza

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz