Home Kategorie Poruszające Koszmar. 3-letni chłopiec wypadł z trzeciego piętra. Na podwórku zaatakowały go dwa pitbulle.

Koszmar. 3-letni chłopiec wypadł z trzeciego piętra. Na podwórku zaatakowały go dwa pitbulle.

Koszmar. 3-letni chłopiec wypadł z trzeciego piętra. Na podwórku zaatakowały go dwa pitbulle.

3-latek wypadł z okna z trzeciego piętra swojego domu. Na podwórku został zaatakowany przez dwa psy. Niestety, dziecko zmarło. Psy mają zostać uśpione.

Do dramatycznego wypadku doszło w środę w Elizabeth w New Jersey. 3-letni chłopiec zmarł po tym, jak wypadł z okna na trzecim piętrze, a następnie został zaatakowany przez dwa pitbulle na podwórku.

Policja zjawiła się na miejscu około 17:30. Chłopiec był już w stanie krytycznym. Jak podaje RLS Media, dziecko doznało urazu szyi od upadku oraz wielu ran po ugryzieniach. Chłopiec został przewieziony do Regionalnego Centrum Medycznego Trinitas. Zmarł w ciągu godziny.

Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka. Jak podaje lokalny serwis NJ Advance Media psy zostały zabrane przez organizację kontroli zwierząt i prawdopodobnie zostaną uśpione.

Jedna z sąsiadek relacjonowała reporterom, że usłyszała huk i okrzyki: „Pomocy! Przestań! Przestań!”. Wtedy przed dom miał wybiec mężczyzna z krwawiącym dzieckiem na rękach. Inna sąsiadka stwierdziła, że zawsze uważała te psy za agresywne. „Wszyscy się ich bali” – powiedziała.

Były radny PiS bił się na targowisku. „Zjeżdżaj stąd, bo zabiję!”

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
38,00 zł
75,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz