Home Kategorie Poruszające Aborcyjny niechlubny rekord. Zabito prawie 211 tysięcy dzieci.

Aborcyjny niechlubny rekord. Zabito prawie 211 tysięcy dzieci.

Aborcyjny niechlubny rekord. Zabito prawie 211 tysięcy dzieci.

Według danych Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej liczba aborcji, które miały miejsce w Anglii i Walii w 2020 roku, jest najwyższa od początku prowadzenia takiej statystyki. To smutna statystyka.

– „Ta katastrofalna liczba pokazuje nam, że aborcja staje się coraz bardziej znormalizowana. Propaganda, mówiąca kobietom, że aborcja jest «prosta i bezpieczna» w połączeniu z łatwiejszym dostępem do środków aborcyjnych, zwiększa liczbę aborcji” –  podkreśla Michael Robinson.

Statystyki wskazują, że 2020 r. w Anglii i Walii zgłoszono 210 860 aborcji. Aż 85 proc. nienarodzonych dzieci zostało zabitych w wyniku aborcji chemicznej. 229 przypadków z kolei to tak zwane późne aborcje. To jest po 24 tygodniu ciąży.

810 nienarodzonym dzieciom wstrzyknięto śmiertelne leki, aby zatrzymać bicie serca. 3083 nienarodzone dzieci zostały zabite w wyniku aborcji po zdiagnozowaniu podejrzenia niepełnosprawności. 65 dzieci to ofiary aborcji selektywnej, dotyczącej kobiet, które miały więcej niż jedno dziecko w swoim brzuchu. To chora sytuacja.

Wskaźnik aborcji w 2020 r. był najwyższy wśród kobiet w wieku 21 lat (30,6 na 1000 kobiet). Dla 42 proc. kobiet była to druga lub kolejna aborcja. Należy zauważyć, że za każdą taką historią kryje się martwe dziecko i matka, która je straciła.

Rząd wprowadzi obostrzenia dla niezaszczepionych? „Ostrzegaliśmy, trzeba się przyzwyczaić”.

Źródło: lifenews.com

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz