Home Kategorie Poruszające Pilne! Wystawiono list gończy za Dominikiem Hutnikiem. Mężczyzna zabił trzyletnie dziecko i uciekł.

Pilne! Wystawiono list gończy za Dominikiem Hutnikiem. Mężczyzna zabił trzyletnie dziecko i uciekł.

Prokuratura wydała list gończy za Dominikiem Hutnikiem. 25-letni mężczyzna spowodował wypadek, w którym zginęło trzyletnie dziecko, a rodzice zostali ciężko ranni. Policja prosi nas o pomoc.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 15:35 na drodze łączącej Zgorzelec z Bogatynią. Jak przekazano w mediach, w volkswagena, który jechał prawidłowo, uderzyło pirat drogowy, siedzący za kierownicą audi. Był nim właśnie Dominik.

Nie tylko uciekł z miejsca wypadku, ale również zostawił swojego pasażera. Pasażer był pijany.

Źródło: Facebook
Źródło: Facebook

W piątek Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu wydała list gończy za Dominikiem Hutnikiem, który jest podejrzany o to zdarzenie.

– „Mężczyzna usłyszy zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w wyniku którego zginęło trzyletnie dziecko, a także tego, że zbiegł z miejsca zdarzenia„- powiedział prok. Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Źródło: Facebook

– „W przypadku posiadania informacji na temat jego pobytu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112” – czytamy w komunikacie policji.

Źródło: Facebook

Jak się okazało, Dominik Hutnik jest znany policji. Mężczyzna był zamieszany w rozbój, wdawał się w bójki i już niejednokrotnie szarżował po dolnośląskich drogach. Innymi słowy nie był to dobry człowiek, to jest po prostu kolejny jego wyczyn. Miejmy nadzieje, że zostanie surowo ukarany.

Rząd wprowadzi obostrzenia dla niezaszczepionych? „Ostrzegaliśmy, trzeba się przyzwyczaić”.

Źródło: Facebook

 

 

 

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz