Home Kategorie Życie To już rok odkąd mąż kolumbijskiej modelki urodził dziecko. Jak teraz żyją?
14.45K

To już rok odkąd mąż kolumbijskiej modelki urodził dziecko. Jak teraz żyją?

To już rok odkąd mąż kolumbijskiej modelki urodził dziecko. Jak teraz żyją?

Rok temu ich historia była na ustach wszystkich. Danna Sultana i Esteban Landrau są osobami transpłciowymi. Oboje mają inną płeć, niż ta biologiczna. To dziwna historia.

Danna urodziła się jako mężczyna, a Esteban jako kobieta. Oboje wyglądają dziś zgodnie z płcią, z jaką się identyfikują i na pierwszy rzut oka nie bylibyście w stanie stwierdzić, kto jest kim.

Para nie przeszła jednak operacji usunięcia genitaliów. Dzięki temu mogli przywitać na świat własne dziecko, które urodził Esteban, który fizycznie wygląda jak mężczyzna.

W lipcu 2020 roku na świat przyszedł ich synek Ariel, który jest ich oczkiem w głowie. Para chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie, po to żeby wszyscy wiedzieli, jaką są szczęśliwą rodziną.

Źródło: Instagram

Oprócz nieprzyjemnych komentarzy, które do nich docierają ze względu na to, jak niecodzienną rodzinę tworzą, to jednak równie dużo jest pozytywnych i ciepłych komentarzy, które ich wspierają.

Źródło: Instagram

Transpłciowość dopiero w 2019 roku po latach dyskusji, została wykluczona przez WHO z grona zaburzeń.  Osoby takie jak Danna i Esteban wspierają inne osoby transpłciowe, które chcą normalnie żyć. Pokazują, że pomimo bycia innym, można być szczęśliwym.

Rząd wprowadzi obostrzenia dla niezaszczepionych? „Ostrzegaliśmy, trzeba się przyzwyczaić”.

Źródło: kolezanka.com

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
40,00 zł
64,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz