Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek w różowym bikini zachwyciła swoją figurą po ciąży. „Bosko, przepięknie”.

Małgorzata Rozenek w różowym bikini zachwyciła swoją figurą po ciąży. „Bosko, przepięknie”.

Małgorzata Rozenek-Majdan na prośbę swoich fanów podzieliła się serią zdjęć w różowym bikini. Celebrytka zachwyciła wszystkich swoją figurą i tym, jak szybko wróciła do formy po porodzie.

Małgorzata Rozenek to gwiazda, która imponuje wielu wielbicielkom, które stawiają ją za wzór kobiety sukcesu. Gosia cieszy się ogromną popularnością, zdobyła wielkie pieniądze, a z ukochanym Radkiem Majdanem tworzą zgraną parę. Rozenek jest też szczęśliwą matką dwóch synów, Stanisława i Tadeusza, owoców byłego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata marzyła też o wspólnym dziecku z Radkiem i po wielu latach starań, w końcu została po raz trzeci została mamą. 10 czerwca 2020 roku na świecie pojawił się Henio, a rodzice wręcz oszaleli na jego punkcie. Wielu osobom imponuje, jak szybko Gosi udało się wrócić do figury sprzed ciąży. Wysportowane ciało 43-latki mogliśmy teraz podziwiać po raz kolejny, gdy na życzenie fanów opublikowała zdjęcia w różowym bikini.

Na Instagramie Rozenek pojawiły się nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać ją w oryginalnie skrojonym różowym kostiumie kąpielowym. Sesja to odpowiedź na liczne pytania internautek.

– „Po wczorajszym story było bardzo dużo pytań o kostium. Prosiłyście o zdjęcia z każdej strony. Wrzucam wszystkie, które mam w miarę ok. Kostium jest mega!” – poinformowała.

Fani zachwycali się wyglądem gwiazdy i nie mogli wyjść z podziwu, że tak szybko po ciąży udało się jej wrócić do formy.

– „Gratuluję samozaparcia w dążeniu do celów m.in. figury. Chciałabym mieć go tyle w sobie. Strój na pani wygląda świetnie!”

– „Wygląda pani lepiej niż przed ciążą.”

– „Bosko, przepięknie Pani wygląda.”

– „Figura na medal po trójce dzieci. Pięknie Małgosiu” – czytamy w komentarzach.

Ostrzeżenie przed opalaniem. Dotyczy zarówno zaszczepionych jak i ozdrowieńców.

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
199,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz