Home Kategorie Ludzie Piotr Żyła znowu śpiewa. „Na Eurowizję w następnym roku”.

Piotr Żyła znowu śpiewa. „Na Eurowizję w następnym roku”.

Piotr Żyła po raz kolejny pochwalił się swoim talentem wokalnym, tym razem wykonując hit grupy Queen „Show must go on”. Mimo iż może nie porwał swoimi umiejętnościami, jego poczucie humoru i odwaga spodobały się internautom.

Piotr Żyła jest jednym z czołowych polskich skoczków narciarskich. Mistrz świata i zdobywca wielu medali oraz rekordów, sympatię fanów zaskarbił sobie naturalnością, poczuciem humoru, a także wypowiedziami i charakterystycznym śmiechem, który stał się już hitem.

Piotr ma za sobą głośne rozstanie z Justyną Żyłą, a obecnie jest w związku z Marceliną Ziętek. Skoczek tryska humorem i dzieli się nim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Żyła kocha muzykę. Podzielił się ostatnio swoją wersją utworu grupy Queen.

Na Instagramie Piotra pojawił się film, na którym mierzy się z hitem „Show must go on”. Wydaje się jednak, że nie poczynił żadnych wokalnych postępów. Jego próba bardziej przypomina żart, ale nic w tym dziwnego. Sam Żyła podszedł do swojego wykonania z poczuciem humoru.

– „Z repertuaru królowej, pieter karaoke, kto ma wyłączony głos w telefonie to i bardzo dobrze, niech ma” – napisał pod nagraniem.

Na całe szczęście dla fanów Piotra ważniejsze od talentu wokalnego jest jego poczucie humoru. Pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

– „Na Eurowizję w następnym roku.”

– „Kocham ten wykon. Moja rodzina błaga mnie, żebym nie śpiewał, ale dodajesz mi odwagi.”

– „Wykon cudo. Fajnie mieć taki dystans do siebie i się przy tym super bawić” – czytamy.

A jak wam podoba się „Show must go on” w wykonaniu Piotra Żyły?

Małgorzata Rozenek w różowym bikini zachwyciła swoją figurą po ciąży. „Bosko, przepięknie”.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz