Home Kategorie Ludzie Kinga Duda bierze ślub w czerwcu? „Nawet nie dostałem zaproszenia. Cyrk”

Kinga Duda bierze ślub w czerwcu? „Nawet nie dostałem zaproszenia. Cyrk”

Kinga Duda weźmie ślub w czerwcu? Takie plotki obiegły media. Zażartował z tego prezydent Andrzej Duda. – Zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk – napisał.

Plotki na temat ślubu Kingi Dudy pojawiły się m.in. na internetowych forach ślubnych. Wydarzenie miałoby się odbyć w czerwcu w Niepołomicach. Osoby komentujące sprawę łączą to z poluzowaniem obostrzeń. Od 6 czerwca można bowiem zaprosić na ślub 150 gości. Do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione.

– „W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć” – powiedziała w wywiadzie udzielonemu „Gazecie Wyborczej” Ilona Jabłońska, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel.

Prezydent Andrzej Duda z poczuciem humoru odniósł się do doniesień portalu pomponik.pl o rzekomym ślubie córki.

– „Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…” – napisał na Twitterze prezydent.

Kinga Duda z kolei milczy na temat rzekomych zaślubin. Córka Andrzeja Dudy zwykle nie dzieli się swoim prywatnym życiem w mediach, więc mało prawdopodobne, aby skomentowała te doniesienia.

Piotr Żyła znowu śpiewa. „Na Eurowizję w następnym roku”.

Źródło: Gazeta Wyborcza, pomponik.pl

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz