Home Kategorie Poruszające Makabryczne odkrycie w oczyszczalni ścieków na Dolnym Śląsku. Odnaleziono ludzki płód.

Makabryczne odkrycie w oczyszczalni ścieków na Dolnym Śląsku. Odnaleziono ludzki płód.

Makabryczne odkrycie w oczyszczalni ścieków na Dolnym Śląsku. Odnaleziono ludzki płód.

Pracownik oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich. W trakcie czyszczenia jednego ze zbiorników odkrył ludzki płód. Obecnie trwa ustalanie okoliczności tej sprawy.

Do makabrycznego odkrycia doszło 12 czerwca. Około 19:30 jeden z pracowników oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich oczyszczał zbiornik. W pewnym momencie zauważył coś, co przypominało ludzki płód. Na miejsce wezwano policję.

Obecnie niewiele wiadomo o płodzie. Nie znamy płci ani wieku. Konieczne też jest ustalenie przyczyny śmierci. Na te pytania odpowiedź ma dać sekcja zwłok.

Śledczy nie wiedzą, czy płód znalazł się w oczyszczalni wskutek naturalnego poronienia, czy może było to celowe działanie. Trwają poszukiwania matki.

– „Apelujemy o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości matki. O zgłaszanie się osób, które w ostatnim czasie zauważyły kobietę będącą wcześniej w ciąży, a która obecnie nie ma dziecka. Każdy, kto ma pewne podejrzenia dotyczące tożsamości matki, proszony jest o jak najszybsze skontaktowanie się z organami ścigania. Gwarantujemy anonimowość” – apeluje Katarzyna Mazurek, rzeczniczka prasowa policji w Ząbkowicach Śląskich.

Funkcjonariusze podkreślają, że oczyszczalnia w Ząbkowicach Śląskich obsługuje miejscowości: Ząbkowice Śląskie, Tarnów, Bobolice, Jaworek, Grochowiska, oraz Pawłowice.

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje na ten temat, powinien przekazać je pod nr tel. 478756200, 478756222 lub dzwoniąc na numer 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Niepodległości 10.

Kolejny dramat na Euro. „Upadł, uderzył w ziemię i nie ruszał się…”

Źródło: doba.pl

Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami
Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami
99,99 zł
179,00 zł
88 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami w Studiu Figura Jagody Wiśniewskiej – Bydgoszcz (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz