Home Kategorie Poruszające Wstrząsający wypadek pod Gliwicami. Kobieta wyskoczyła z pędzącego samochodu [WIDEO]

Wstrząsający wypadek pod Gliwicami. Kobieta wyskoczyła z pędzącego samochodu [WIDEO]

Na DK88 niedaleko Gliwic doszło do dramatycznego wydarzenia. Wideorejestrator jednego z kierowców uchwycił moment, w którym kobieta wyskoczyła z jadącej taksówki.

Do niecodziennego incydentu doszło 9 czerwca około południa. Kurier jechał swoim samochodem po DK88 koło Gliwic. Nagle wydarzyło się coś przerażającego. Z jadącej z naprzeciwka taksówki wyskoczyła pasażerka.

Kobieta po wyskoczeniu z pojazdu zaczęła turlać się po asfalcie. Na szczęście kierujący białym autem odbił szybko na pobocze, aby uniknąć potrącenia. Kurier po zatrzymaniu się postanowił wycofać swój pojazd do miejsca wypadku. Nagranie opublikowano na kanale STOP CHAM na YouTube.

Jak okazało się kilka dni po wydarzeniu samochodem podróżowała 35-letnia kobieta. Eska.pl dowiedziała się o szczegółach zajścia od rzecznika gliwickiej policji. Funkcjonariusz przyznał, że pasażerka celowo wyskoczyła z samochodu, bo chciała popełnić samobójstwo.

– „To było umyślne działanie kobiety, która przyznała, że chciała odebrać swoje życie” – powiedział w rozmowie z portalem Eska.pl podinspektor Marek Słomski.

Każdy rodzic powinien to zobaczyć. Przerażające nagranie z placu zabaw.

eKurs: Opiekun osób starszych
eKurs: Opiekun osób starszych
49,00 zł
209,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opiekun osób starszych z zaświadczeniem MEN za 49 zł z Online Edukacja (zamiast 209 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz