Home Kategorie Niesamowite Nieprawdopodobna historia. Porwane dziecko odnalezione po 58 latach!

Nieprawdopodobna historia. Porwane dziecko odnalezione po 58 latach!

90-letni Luo spotkał się ze swoim synem po raz pierwszy od 58 lat. Jako dziecko mężczyzna został porwany przez handlarzy ludźmi.

Do poruszającego spotkania doszło w chińskiej prowincji Shandong. 90-letni pan Luo po raz pierwszy od 58 lat zobaczył na żywo swojego syna. W latach 60-tych chłopiec został porwany na stacji kolejowej Xuecheng. Na nagraniu udostępnionym przez miejski departament bezpieczeństwa w mieście Zaozhuang widzimy, jak wyglądało spotkanie obu panów po latach.

Spotkanie miało miejsce w dużej sali w mieście Zaozhuang. 90-letni pan Luo został zaproszony na scenę. Władze poinformowały, że mają dla niego niespodziankę. Po chwili do sali wszedł jego obecnie 60-letni syn. Na nagraniu widzimy, jak starszy pan nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Gdy dociera do niego wszystko, przytula syna ze łzami w oczach.

Luo stracił z oczu swojego 2-letniego syna na stacji kolejowej w Xuecheng w 1963 roku, gdy czekał na pociąg. Jak mówi, puścił go dosłownie na chwilę. Gdy moment później rozejrzał się, zobaczył, że jego syna Fu nigdzie nie ma. Mężczyzna uważa, że chłopca porwali handlarze ludźmi, którzy wywieźli go do Szanghaju, gdzie został adoptowany.

Luo i jego rodzina szukali Fu latami. Aby go odnaleźć, korzystali ze wszystkich możliwych sposobów – najpierw gazet, telewizji i radia, a później i internetu. Mimo tak długiego okresu, śledztwo w sprawie trwało. W 2015 roku departament bezpieczeństwa publicznego w Zaozhuang wszczął kolejne specjalne śledztwo i użył do tego nowoczesnej technologii badania DNA.

Poszukiwania rozszerzano na kolejne prowincje i na początku czerwca udało namierzyć się 60-letniego mężczyznę w Szanghaju, którego DNA zgadzało się z DNA ojca. Po potwierdzeniu tego, syn spotkał się z ojcem po 58 latach. Fu powiedział, że wie jedynie, iż został adoptowany. Jego adopcyjni rodzice powiedzieli, że zabrali go do Szanghaju, ale nie mają pojęcia o jego pochodzeniu.

Wstrząsający wypadek pod Gliwicami. Kobieta wyskoczyła z pędzącego samochodu [WIDEO]

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz