Home Kategorie Poruszające Ogromna tragedia. Był przypięty do fotelika, gdy go odnaleźli. Chłopiec umarł z głodu.

Ogromna tragedia. Był przypięty do fotelika, gdy go odnaleźli. Chłopiec umarł z głodu.

Do wstrząsającego odkrycia doszło w USA. W jednym z domów odnaleziono martwego, przypiętego pasami do fotelika samochodowego 15-miesięcznego chłopca. Dziecko zmarło z głodu i odwodnienia. Śledczy znaleźli też ciało jego matki.

Makabrycznego odkrycia dokonano w litym tego roku. W jednym z domów w Tennessee odnaleziono zwłoki 15-miesięcznego Nicholasa Crowdera i 32-letniej Tiffany Spears.

Chłopiec zmarł przypięty pasami w foteliku samochodowym postawionym na podłodze sypialni. Jego matka zmarła w łazience. W budynku znajdowała się też 3-latka. Była osamotniona i zapłakana.

Po 4 miesiącach na jaw wyszły nowe fakty w tej sprawie. Sekcja zwłok ujawniła przerażające szczegóły. Okazało się, że dziecko zmarło z powodu wygłodzenia i odwodnienia. Zgon 32-latki wywołany był połączeniem metamfetaminy i fentanylu, czyli silnie uzależniającego syntetycznego środka przeciwbólowego.

Świadkiem śmierci matki i dziecka była 3-letnia dziewczynka, która nawet po jego śmierci próbowała karmić młodszego braciszka. Wskazują na to znalezione przy nim resztki jedzenia.

Prokuratura stwierdziła, że oba zgony były przypadkowe. Ciała zostały odkryte przez kuratora sądowego, który złożył rodzinie wizytę. Zarówno matka i jej syn nie żyli już wtedy od kilku dni.

Tragiczny finał nocy poślubnej. 18-letnia panna młoda nie dożyła poranka.

Do 70% zniżki na Strzelnica w Klub Strzelecki AGVO Sp. z o.o
Do 70% zniżki na Strzelnica w Klub Strzelecki AGVO Sp. z o.o
39,99 zł
95,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Do 70% zniżki na Strzelnica w Klub Strzelecki AGVO Sp. z o.o

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz