Home Kategorie Poruszające Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Część zwłok ukrył w zamrażarce. Wyrok sądu zadziwia.

Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Część zwłok ukrył w zamrażarce. Wyrok sądu zadziwia.

Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Część zwłok ukrył w zamrażarce. Wyrok sądu zadziwia.

Alberto S.G. Został skazany na 15 lat i 5 miesięcy więzienia za zabicie, poćwiartowanie i zjedzenie ciała swojej matki. Część jej zwłok trzymał w zamrażarce.

Madrycki sąd skazał na 15 lat i 5 miesięcy 26-letniego mieszkańca aglomeracji za zabicie, poćwiartowanie i zjedzenie zwłok własnej matki.

Według wyroku, który opublikowała we wtorek agencja Europa Press, Alberto S.G. był poczytalny w momencie popełniania zbrodni, do której doszło w lutym 2019 roku. Sąd orzekł też karę odszkodowania – 60 tys. euro – dla drugiego syna zamordowanej kobiety.

Makabryczna zbrodnia wyszła na światło dzienne, gdy jedna z sąsiadek ofiary, zaniepokojona nagłym jej zniknięciem, po kilku tygodniach zadzwoniła na policję.

Wszczęte wiosną 2019 roku dochodzenie już w trakcie pierwszej wizyty w domu zaginionej kobiety przyniosło odpowiedź na pytanie o jej losy.
Otwierając drzwi funkcjonariuszom policji Alberto S.G. wyjaśnił, że matka jest „obecna w domu”. Po chwili dodał, że kobieta „nie żyje”. Fragmenty jej ciała śledczy znaleźli następnie w różnych miejscach domu, m.in. w jej łóżku, a także w zamrażarce.

W trakcie śledztwa ustalono, że mężczyzna gotował ciało matki, które przechowywał w zamrażarce, a później jadł je co najmniej przez 15 dni. Ludzkim mięsem karmił też psa.

Ogromna tragedia. Był przypięty do fotelika, gdy go odnaleźli. Chłopiec umarł z głodu.

Źródło: PAP

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz