Home Kategorie Ludzie Andrzej Piaseczny ma olbrzymi problem! Wydało się, kim jest Krzysztof Piaseczny!
13.29K

Andrzej Piaseczny ma olbrzymi problem! Wydało się, kim jest Krzysztof Piaseczny!

Andrzej Piaseczny ma olbrzymi problem! Wydało się, kim jest Krzysztof Piaseczny!

Andrzej Piaseczny (50 l.) po głośny coming oucie jest na ustach wszystkich. Gwiazdor latami ukrywał, że jest gejem. Mimo to jednak ludzi zainteresowała bardziej inna kwestia, to jest jego brat.

Wyznanie „Piaska” wywołało ogromne emocje, choć przecież większość raczej od lat podejrzewała, że Andrzej jest osobą homoseksualną.  W końcu Michał Piróg wspominał o związku z Piaskiem w swojej książce, chociaż zmienił jego personalia.

Najwyraźniej sam Piaseczny potrzebował pięćdziesięciu lat, by otwarcie mówić o swojej orientacji. A trzeba przyznać, że ten rok w jego przypadku obfitował w przypływy szczerości.

Kilka miesięcy temu w końcu powiedział m.in., co myśli o obecnie rządzących oraz TVP, gdzie przecież przez lata „dorabiał” jako juror. Ciekawie prawda?

„Super Express” postanowił także dogłębniej przyjrzeć się jego rodzinie. Ukochana mama Andrzeja zaistniała już w mediach, gdy wzięła udział z synem w show TVN „Starsza pani musi fiknąć”.

Andrzej na swoim Instagramie chwalił się także piękną siostrą Basią. Mało jednak mówi o swoim bracie:

– „Okazuje się, że nie jest to postać anonimowa. Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata” – donosi „Super Express”.

Andrzej w wywiadzie dla Onetu wspomniał, że brat jest zwolennikiem PiS-u, dlatego nie jest im po drodze.

– „Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami” – wyznał gorzko Andrzej.

Od 1 lipca nowy obowiązek dla posiadaczy domów. Kto tego nie zgłosi, może dostać karę.

Źródło: pomponik

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz