Home Kategorie Życie Oto menu na oddziałach patologii ciąży. Skandalem jest to, że takim świństwem, karmi się kobiety w ciąży.
12.88K

Oto menu na oddziałach patologii ciąży. Skandalem jest to, że takim świństwem, karmi się kobiety w ciąży.

Oto menu na oddziałach patologii ciąży. Skandalem jest to, że takim świństwem, karmi się kobiety w ciąży.

Nie za dwoje, tylko dla dwojga – to złota zasada odżywiania w ciąży, którą powtarzają ciężarnym lekarze, położne, koleżanki. Co z tego, skoro w szpitalach, ta zasada nie działa.

Sytuacja, kiedy kobieta ląduje na patologii ciąży, daleka jest od komfortu, stres, badania, lęk o dobro swoje i dziecka. Do tego musi ona być odpowiednio żywiona, prawda? Otóż, okazuje się, że mało kto przykłada do tego wagę.

Kobiety, które leżą w ciąży, często zagrożonej, często kilka tygodni. Zmuszone są w takich sytuacjach do zjedzenia samego chleba z masłem, bo jak wybrać coś dla siebie z bogatego menu, które obejmuje gruby plaster mortadeli i zupę, która w sumie jest…no właśnie, z czego?

– „Leżę na sali z dziewczynami, które mieszkają nawet 100 km od szpitala, trudno oczekiwać, że ich partnerzy, którzy zostali w domu ze starszymi dziećmi, będą codziennie przywozić jedzenie na oddział. W efekcie mój mąż zaopatruje nas wszystkie w warzywa i owoce, przecież nie można ich zostawić bez witamin!” – mówi Monika, która na tym oddziale leży już od dwóch tygodni.

Źródło: Mamadu
Źródło: mamadu

Smacznego.

Widać wyraźnie, że ciężarne w szpitalu klinicznym są mielonką, mortadelą, tanią margaryną i kotleteme z psa przemielonym razem z budą

, w podejrzanym, szarym odcieniu. W tak ważnym okresie w ich życiu, kobiety są traktowane tak podle. Nie można na to pozwolić.

Koronawirus raport: 16.06.2021.

Źródło: mamadu.pl

 

 

Lifting bez skalpela
Lifting bez skalpela
179,99 zł
500,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Lifting bez skalpela: fotoodmładzanie i termolifting Infraterm E-Light od 179,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz