Home Kategorie Ludzie Magda Gessler opisała swoją ognistą relacje z Piotrem Adamczykiem. Musiał o nią walczyć.
1.67K

Magda Gessler opisała swoją ognistą relacje z Piotrem Adamczykiem. Musiał o nią walczyć.

Magda Gessler opisała swoją ognistą relacje z Piotrem Adamczykiem. Musiał o nią walczyć.

Magda Gessler zdecydowała się wydać autobiografię. „Magda” od 16 czerwca gości w księgarniach i sklepach internetowych. W autobiografii, Magda Gessler opisała swój romans z jednym aktorem.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk 20 lat temu byli parą. Restauratorka czasem wspomina o tej relacji, za to aktor raczej mało wspomina o tym związku. Widać, że obie gwiazdy mają odrębne podejście do tej sprawy.

– „Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja” – mówiła Łukasz Jakubka.

Właśnie za sprawą Magdy Gessler Piotr Adamczyk otworzył restauracje. Wraz z byłym narzeczonym restauratorki Mariuszem Diakowskim zainwestował w „Stary Dom”. Magda Gessler, wspominała, że nie została wpuszczona na otwarcie lokalu partnera, ma tam wręcz zakaz wstępu.

– „Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają” – mówiła.

– „Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (…) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia. (…) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć” – czytamy w książce.

– „Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii” – napisała gwiazda. Ciekawe czego jeszcze dowiemy się o jej życiu, prawda?

Andrzej Piaseczny ma olbrzymi problem! Wydało się, kim jest Krzysztof Piaseczny!

Źródło: onet

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz