Home Kategorie Ludzie Daniel Martyniuk pokazał córkę. Rośnie z niej prawdziwa piękność. Czy jest podobna do popularnego dziadka?
9.06K

Daniel Martyniuk pokazał córkę. Rośnie z niej prawdziwa piękność. Czy jest podobna do popularnego dziadka?

Daniel Martyniuk pokazał córkę. Rośnie z niej prawdziwa piękność. Czy jest podobna do popularnego dziadka?

Zenek Martyniuk ma uroczą wnuczkę. Córka Daniela, Laura, w tym roku skończyła dwa lata. Dziewczynka bardzo szybko rośnie i robi się z niej prawdziwa piękność.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo i jedną z najbogatszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jest także mężem, ojcem, a od dwóch lat, również dziadkiem.

Martyniukowie od początku rozpieszczają dziewczynkę drogimi prezentami. Starają się także jak najczęściej z nią widywać, choć po rozwodzie Daniela nie jest to już takie proste. Ich rodzina, po licznych problemach Daniela z prawem, zaczęła się rozpadać. To smutne.

Prowadzili mediacje, starali się wspierać synową, a małej Laurze zapewnić możliwie jak największy komfort w trudnej sytuacji. Ostatecznie Martyniukom nie udało się zmienić Daniela. Wrócił on do starych nawyków. Areszt niestety niczego go nie nauczył.  Teraz jednak zajmuje się córką zgodnie z wytycznymi sądu. Zenek i Danusia rzadziej widują Laurę, ale na szczęście udało im się unormować relację z synową na tyle, że mogą widywać się z wnuczką.

Laura Martyniuk przyszła na świat w lutym 2019 roku. Od tamtej pory Daniel kilkukrotnie pokazywał ją na zdjęciach, lecz przez problemy w tej rodzinie, dziewczynka długo nie pojawiała się na profilu ojca. Od marca jednak, znów chwali się córką. A trzeba przyznać, że ma czym. Córeczka Martyniuka, to naprawdę piękna dziewczynka.

Źródło: pudelek
Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Andrzej Piaseczny ma olbrzymi problem! Wydało się, kim jest Krzysztof Piaseczny!

Źródło:

 

Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
45,99 zł
60,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz