Home Wideo Policja skuła kobietę na oczach 9-letniej, przerażonej córki. Wszystko przez brak maseczki. [Wideo].

Policja skuła kobietę na oczach 9-letniej, przerażonej córki. Wszystko przez brak maseczki. [Wideo].

Policja skuła kobietę na oczach 9-letniej, przerażonej córki. Wszystko przez brak maseczki. [Wideo].

W niedzielę, 13 czerwca, około godziny 18 doszło do sytuacji, która daje kolejne powody, do nienawiści do Policji w tym kraju. Wychodzącą ze stacji paliw w Kostomłotach kobietę zatrzymali policjanci.

Kobieta nie zgodziła się, wyjaśniając, że nie popełniła żadnego przestępstwa. Miała zostać potem rzucona na maskę radiowozu i zakuta w kajdanki. Sytuacja stała się bardzo głośna.

Całe zajście obserwowała 9-letnia córka zatrzymanej. Kobieta relacjonuje, że została obezwładniona, rzucona na auto i na siłę wykręcono jej ręce do tyłu. Kobieta twierdzi, że funkcjonariusze użyli wobec niej, niewspółmiernie dużo siły.  Uważa, że takie sceny na oczach jej dziecka, to koszmar i trauma.

32-letnia kielczanka, wychodząc ze stacji paliw w Kostomłotach Drugich (gm. Miedziana Góra), nie miała na twarzy maseczki i nie chciała się wylegitymować. To właśnie doprowadziło do tej sytuacji. Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zbada, czy policjanci mieli prawo do takiego działania.

Po całej sprawie 32-latka zgłosiła się do szpitala, gdzie poddała się obdukcji. W poniedziałek, 14 czerwca została przesłuchana w Biurze Spraw Wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Sama poszkodowana twierdzi, że nie chciał się wylegitymować, gdyż funkcjonariusze nie dali jej żadnego powodu zatrzymania.

– „To przecież kuriozalne, żeby teraz, w czasie kiedy obostrzenia są znoszone „przyczepiać się” do czegoś takiego. Poza tym mam problemy z pulsem oraz oddychaniem i w moim przypadku noszenie maseczki nie jest obowiązkowe” – tłumaczy, kobieta.

– „Zostałam obezwładniona, rzucona na auto, na siłę wykręcono mi ręce do tyłu, a świadkiem tego zdarzenia było moje dziecko, które siedziało w samochodzie. Założono mi kajdanki, w trakcie obezwładniania używano wobec mnie bardzo dużo siły, byłam ciągnięta za kark” – opowiada 32-latka

Nagranie zatrzymania kobiety, można obejrzeć poniżej. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie, czy policja postąpiła zgodnie z procedurami.

Uwaga. Pilna wiadomość przekazana przez premiera. Zmiany te mają dotknąć miliona Polaków.

Źródło: zdrogi.pl

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz