Home Kategorie Ludzie Krzysztof Krawczyk Junior jest szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcia z ukochaną. Urlop spędzają nad morzem.

Krzysztof Krawczyk Junior jest szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcia z ukochaną. Urlop spędzają nad morzem.

Krzysztof Krawczyk Junior jest szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcia z ukochaną. Urlop spędzają nad morzem.

Krzysztof Igor Krawczyk nie ma łatwo w swoim życiu. Po wypadku samochodowym, który w 1988 roku spowodował jego ojciec, jest osobą niepełnosprawną. Nadal jednak cieszy się życiem.

Cały czas oddaje się swojej największej pasji, czyli śpiewaniu. Na szczęście, cały czas wiernie u jego boku, stoi ukochana i wierna kobieta, o imieniu Katarzyna.

Krzysztof Igor Krawczyk w głośnym reportażu dla „Uwagi”, który został wyemitowany na antenie TVN w dwóch częściach 12 i 13 maja pokazał, w jakich warunkach mieszka. Okazało się, że jego życie nie jest usłane różami, a on musi sobie radzić sam, bez pomocy ojca.

Opowiedział, jak wyglądały jego kontakty z tatą oraz z jakimi problemami się zmaga. Okazało się, że po wypadku samochodowym, który spowodował jego ojciec ponad 30 lat temu, Krzysztof Igor Krawczyk cierpi na nieuleczalną padaczkę pourazową. Jest to wyjątkowo ciężkie schorzenie, które poważnie utrudnia mu funkcjonowanie. Dlatego musi utrzymywać się z renty w wysokości 1000 złotych.

19 maja w Zgierzu odbyło się posiedzenie sądu w sprawie testamentu po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Rozprawa została odroczona, ponieważ w jej trakcie wyszły na jaw nowe okoliczności. Cały problem dotyczył tego, że okazało się, iż artysta spisał nie jeden lecz dwa testamenty. Krzysztof Igor zeznał, że tata mówił mu przed laty o dokumencie, w którym oprócz Ewy Krawczyk został ujęty Junior i brat artysty, Andrzej.  Krzysztof jednak nigdy nie widział tego testamentu, jedynie słyszał o nim od ojca.

Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka nie może dogadać się nie tylko z macochą, ale także Andrzejem Kosmalą, który był menadżerem oraz przyjacielem jego ojca. Od śmierci Krzysztofa Krawczyka w sieci toczy się prawdziwa wojna. Mało tego. Z każdym dniem, na jaw wychodzą nowe fakty.

Okazuje się jednak, że schorowany Krzysztof Igor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie ukochanej. Jego partnerka Katarzyna, naprawdę dba o swojego ukochanego.

Kilka dni temu para wybrała się razem nad polskie morze, gdzie wzięli udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Artystycznych Niepełnosprawnych. Jak widać na filmiku powyżej, zaprezentował się on na scenie naprawdę świetnie. Chyba ma talent po ojcu.

Syn Krzysztofa Krawczyka niedługo później opublikował na swoim profilu kilka innych zdjęć, na których pozuje w towarzystwie ukochanej Kasi. Widać, że ich związek jest piękny i trwa już od kilku lat. Oby nadal byli szczęśliwi, Krzysztof na to zasługuje.

Źródło: Fakt
Źrodło: Fakt

Uwaga. Pilna wiadomość przekazana przez premiera. Zmiany te mają dotknąć miliona Polaków.

Źródło: Fakt

 

 

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz