Home Kategorie Ludzie Czarne chmury zbierają się nad znanym Mariuszem P. Może trafić do więzienia.
7.57K

Czarne chmury zbierają się nad znanym Mariuszem P. Może trafić do więzienia.

Czarne chmury nad utytułowanym strongmanem i zawodnikiem MMA Mariuszem P. Oskarżono go o wtargnięcie i przywłaszczenie mienia w jednym z hosteli w Andrychowie.

O sprawie słynnego strongmana pisze portal o2.pl. Do zdarzenia doszło w 2018 r. w andrychowskim hostelu „Leskowiec”. Podobno Mariusz P. wyłamał zamki, przegonił gości weselnych, którzy wynajęli pokój i zabrać meble.

Jak tłumaczył swoje zachowanie Mariusz P.? Twierdził, że jest współwłaścicielem hostelu, bo odkupił połowę udziałów od żony właściciela. Rzecz w tym, że w momencie zdarzenia, sprawa rozwodowa małżeństwa, które miała wspólnotę majątkową, jeszcze trwała. Innymi słowy, jak stwierdził sąd, Mariusz P. zakupił część z wadą prawną.

Właściciel nieruchomości z pomocą pełnomocnika sporządził tzw. subsydiarny akt oskarżenia przeciwko sportowcowi. Akt ten trafił do sądu w Wadowicach.

Dokument objął przywłaszczenie cudzego mienia ruchomego. Całe zdarzenie miało kosztować poszkodowanego kilka tysięcy złotych. Mężczyzna twierdzi, że nadal nie odzyskał wyposażenia. Mało tego, hostel nie działa do dzisiaj.

Jeżeli sportowiec zostanie uznany przez sąd za winnego, grozi mu kara od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Mariusz P. to ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, sześciokrotny Mistrz Europy Strongman w latach 2002–2004 i 2007–2009 i pięciokrotny Mistrz Świata Strongman w latach 2002, 2003, 2005, 2007 i 2008. Jest on bardzo popularną gwiazdą w Polsce, obecnie znaną z występów w KSW.

Źrodło: Fakt
Źródło: Fakt

Uwaga. Pilna wiadomość przekazana przez premiera. Zmiany te mają dotknąć miliona Polaków.

Źródło: Fakt

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz