Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska z „Królowych Życia” ma narzeczonego.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych Życia” ma narzeczonego.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych Życia” ma narzeczonego.

Dagmara Kaźmierska (46 l.) w końcu odnalazła prawdziwe szczęście. Gwiazda programu „Królowe życia” zdradziła, że  ma teraz narzeczonego.

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Błyskawicznie stała się celebrytką, którą pokochały tysiące widzów. Od lat mówiła, że jest singielką. Mimo tego, że miała wielu adoratorów. Wygląda jednak, że nawet ona w końcu wpadła w sidła miłości.

Dagmara Kaźmierska była gościem w śniadaniówce „Dzień Dobry TVN”. Tam właśnie przyznała, że jest zakochana i że ma narzeczonego.

– „Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego” – wyznała. O swoim dwa lata młodszym adoratorze, wyraża się w samych superlatywach.

– „Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradzi” – mówiła.

– „Muszę mieć coś dla siebie. Ja nie mogę wszystkiego pokazywać ludziom. Tę jedną rzecz muszę mieć dla siebie” – powiedziała na pytanie o zdradę jego wizerunku.

 

Krzysztof Krawczyk Junior jest szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcia z ukochaną. Urlop spędzają nad morzem.

Źródło: pomponik.pl

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
119,20 zł
199,00 zł
179 dni
do końca oferty!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz