Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski przewiduje tragedię podczas Euro 2020. Wskazał na miasto, w którym do niej dojdzie.

Krzysztof Jackowski przewiduje tragedię podczas Euro 2020. Wskazał na miasto, w którym do niej dojdzie.

Krzysztof Jackowski przewiduje tragedię podczas Euro 2020. Wskazał na miasto, w którym do niej dojdzie.

Krzysztof Jackowski regularnie prowadzi transmisje na swoim youtubowym kanale, w których dzieli się swoimi najnowszymi wizjami. Jego wizje zwykle są bardzo przykre i tragiczne. A, jakże.

Krzysztof Jackowski, znany także jako jasnowidz z Człuchowa, w czasie pandemii zyskał ogromną popularność.

Jego kanał na YouTube ciągle zdobywa nowych subskrybentów, a tych jest już ponad 220 tysięcy. Jasnowidz, regularnie dostarcza swoim widzom nowych materiałów, które przewidują rozmaite tragedie.

Podczas swojej niedawnej transmisji Krzysztof Jackowski poinformował swoich widzów, że jeszcze w czasie Euro 2020 w jednym z dużych miast Europy, ma wydarzyć się coś złego. Co dokładnie? Tego nie wiemy.

– „Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie„- powiedział jasnowidz.

Już w wielu poprzednich nagraniach Krzysztof Jackowski zapowiadał, że nadchodzące lato nie będą spokojne. Stwierdził, że zarówno lipiec jak i sierpień, mogą być wyjątkowo brutalne dla nas. Opowiedział także o rzekomym podziale, który ma mieć miejsce, jesienią:

–  „Jesień i podział. Wrzesień i podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, że jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie. Będzie to podział. Będzie wyraźny podział. I do tych podziałów będziemy musieli się przyzwyczajać” – zapowiada. Opisał także, rzekomy kryzys finansowy.

– „W drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Kryzys. Ta laurka, którą zrobił sobie Unia Europejska – w tym też nasz kraj (…) – może stopnieć. Powinni się państwo przygotować na poważne szarpnięcia ekonomiczne” – mówił.

Krzysztof Krawczyk Junior jest szaleńczo zakochany. Pokazał zdjęcia z ukochaną. Urlop spędzają nad morzem.

Źródło: RMF

 

Tajski Rytuał
Tajski Rytuał
79,99 zł
140,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Rytuał za 99,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz