Home Kategorie Ludzie Szokujące wyznanie Magdy Gessler. Trafiła do domu publicznego.
4.29K

Szokujące wyznanie Magdy Gessler. Trafiła do domu publicznego.

Szokujące wyznanie Magdy Gessler. Trafiła do domu publicznego.

Magda Gessler podzieliła się szokującym wyznaniem sprzed lat. Przez niefortunny romans została sama, bez paszportu i pieniędzy, za to ze sporymi długami. Celebrytka trafiła do pracy w niemieckiej agencji towarzyskiej.

Gessler wydała właśnie autobiografię, w której po raz pierwszy opowiedziała bardziej szczegółowo o swoim barwnym życiu. W książce jest wiele wątków, zaczynając od dzieciństwa spędzonego w Bułgarii i na Kubie, przez studia w Madrycie, aż po przyjazd do Polski i pierwsze kroki w biznesie restauracyjnym.

Gwiazda telewizji wróciła wspomnieniami do swojego pierwszego małżeństwa, które przerwała nagła śmierć męża Volkharta Müllera. Podzieliła się też dramatyczną historią o ciąży i utracie kilkudniowej córeczki. W książce znalazło się wiele archiwalnych zdjęć i pikantnych szczegółów.

Życiorys Magdy Gessler to materiał na film, a jak zdradza restauratorka, scenarzyści walą do niej drzwiami i oknami. Na razie jednak celebrytka skupia się na promocji autobiografii „Magda”, która trafiła właśnie do sprzedaży.

W swojej książce Gessler opowiedziała m.in. o romansie z pewnym wirtuozem, który miała w Niemczech. Po kilkudniowym szaleństwie w hotelu kochanek nagle się ulotnił, zostawiając Gessler ze sporym długiem. Hotel zarekwirował młodej Magdzie paszport i kazał w ciągu kilku dni uregulować rachunek.

– „Byłam w kropce. Bez grosza przy duszy, za to z potężnym długiem. Obsługa hotelowa wyrzuciła mnie na bruk, ale zatrzymała mój paszport i walizki, dając mi dwa dni na uregulowanie rachunku. Zostałam w tym, co miałam na sobie, bez paszportu i z zerową znajomością niemieckiego” – wspomina gwiazda we fragmencie opublikowanym przez SE.pl.

Wyżebrała pieniądze na bilet i udała się do Dortmundu pod adres z wizytówki, którą kiedyś dostała od pewnego Polaka. Na miejscu okazało się, że biznes jest szemrany. Gdy właściciel kazał wsiąść wszystkim kobietom do busa, Magda zorientowała się, że chodzi o pracę prostytutki.

– „W ciągu czterdziestu minut brałam udział w rozpisanym na kilka głosów wykładzie na temat wszelkich możliwych odmian seksu. Dowiedziałam się, co jest teraz modne, co ile kosztuje, od czego warto zaczynać, a czego unikać” – wspomina w książce Gessler.

Na szczęście przyszłej gwieździe gastronomii udało się uniknąć „pracy z klientem”.

– „Na szczęście okazało się, że kierownictwo przybytku nie narzeka na brak personelu i nie musi uzupełniać pogłowia pracownic” – pisze Magda i dodaje, że właściciel agencji odwiózł ją do hotelu, opłacił dług i kupił bilet do Polski.

– „Byłam w burdelu tylko tę jedną noc, ale przez ten czas dowiedziałam się o seksie tysiąc razy więcej niż w całym dotychczasowym życiu” – podsumowuje tę zabawną historię Magda Gessler.

Daniel Martyniuk pokazał córkę. Rośnie z niej prawdziwa piękność. Czy jest podobna do popularnego dziadka?

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
179 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz