Home Kategorie Niesamowite Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Powiedział, jakie będą wakacje.

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Powiedział, jakie będą wakacje.

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Powiedział, jakie będą wakacje.

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Niedawno na jego kanale na YouTube pojawił się film, w którym opowiada o wizji na najbliższe tygodnie. “Będą się wokół nas zbierały czarne chmury”.

– „Mam już swoje przypuszczenia, domyślenia, co do lata tego roku. Ciekawe to i przedstawię swoje poczucia. Powiem rzecz taką: cieszmy się latem. (…) A co by było, gdybym wam powiedział: czerwiec, lipiec kończy się bajka letnia? Takie oto obawy mam” – stwierdził podczas swojej ostatniej wizji jasnowidz z Człuchowa.

– „Zresztą, już te obawy mi się kojarzyły w okresie stycznia, kiedy mówiłem o tym roku. Powiedziałem, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty. Ja to nawet trochę inaczej określiłem, bardziej dosadnie. Będzie niedobry ten czas już. Czyli tak naprawdę swobodę jako taką, oddech jako taki mamy w czerwcu i lipcu. A od sierpnia zacznie się ponownie zamykać wiele rzeczy. Już w lipcu będziemy się pomału do tego przygotowywać. Będzie się o tym głośno mówiło. W sierpniu to się zacznie” – zapowiedział jasnowidz.

– „Wielu z nas po krótkim czasie uważa, że zagrożenie minęło, że już nic gorszego, co było nie nastąpi. Nie chcę straszyć, to są moje poczucia. Czuję jednak, iż okres drugiej połowy tego lata będzie popsuty nie ze względu na pogodę, a sytuację, która się zacznie odnawiać” – dodał.

– „Uważam, że zaraza wróci i uwaga: jej powrót wzbudzi nasz lęk. Nie mówię, że od razu latem, że czy to końcówka lipca czy sierpień, ale ta zaraza okaże się trochę inną zarazą, że ona będzie taka sama, ale tym razem zaczniemy się jej bać. I to też są moje słowa ze stycznia, marca jak snułem sugestie na ten rok” – podkreślił Jackowski.

– „Mimo wszystko korzystajmy z tych dwóch miesięcy: czerwiec i lipiec, bo potem nie będzie fajnie. (…) Będzie już mniej więcej od połowy lipca o niej mówione. Będą się wokół nas zbierały czarne chmury. Sytuacja będzie narastała i będzie o tym mówione, natomiast w sierpniu to się zacznie. Zaraza, której się boję. Właśnie ta zaraza, czwarta fala, będzie w nas wzbudzała lęk. Życzę, by ta moja wizja nie sprawdziła się w całości” – powiedział słynny polski jasnowidz.

Krzysztof Jackowski przewiduje tragedię podczas Euro 2020. Wskazał na miasto, w którym do niej dojdzie.

Oczyszczanie wodorowe twarzy
Oczyszczanie wodorowe twarzy
89,00 zł
200,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 za 89 zł i więcej w Dream Beauty Clinic w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz