Home Kategorie Film Gwiazda „Klanu” w trakcie pandemii nie miała co jeść. „Gdyby nie pomoc przyjaciół, pewnie bym umarła z głodu”.

Gwiazda „Klanu” w trakcie pandemii nie miała co jeść. „Gdyby nie pomoc przyjaciół, pewnie bym umarła z głodu”.

Gwiazda „Klanu” w trakcie pandemii nie miała co jeść. „Gdyby nie pomoc przyjaciół, pewnie bym umarła z głodu”.

Anna Powierza przez pandemię koronawirusa i brak możliwości wykonywania zawodu, miała spore problemy finansowe. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że gdyby nie pomoc przyjaciół, nie miałaby co jeść.

Pandemia boleśnie doświadczyła wszystkie gałęzie gospodarki. Jedną z najbardziej poszkodowanych grup byli artyści. Przez obostrzenia nie mogli bowiem grać koncertów, pracować na planach filmowych, czy występować w teatrach. W ostatnim czasie powoli wszystko wraca do normalności. Po długim lockdownie otwarto m.in. kina i teatry.

Jedną z osób, które stęskniły się za premierami kinowymi jest Anna Powierza. Aktorka, która od 1997 roku wciela się w postać Czesławy Kot-Kurzawskiej w serialu „Klan”, nie ukrywa, że bardzo cieszy się z tego, że w końcu mogła wybrać się do kina. Pojawiła się na premierze filmu „Ostatni Komers”.

Aktorka miała na sobie granatową sukienkę, która została porównana do worka. Powierza odniosła się do krytycznych uwag w żartobliwy sposób.

– „… Niechcący zakładam worek zamiast sukienki, spędzam czas w pracy, na basenie i korkach, zamiast u fryzjera i du*a. Tyci wzmianka, zamiast rozsadzać internety! Ale spokojnie. Dajcie mi szansę, mnóstwo lajków, kupę chajsu, łyk wódki na odwagę (to po szansie nie wiem, czy potrzebne, ale z pazerności wezmę). Jeszcze popamiętacie, jak się odrealnię! Na zdjęciu ja w worku, który mnie błędnie wydawał się mieć dobry rozmiar (rozpoznałam np. po tym, że nic się nie rozdarło na wysokości piersi, zwłaszcza przy głębszym oddechu. Wtedy zaledwie ciut się opinało). Ps. Tak wiem, że powinno trzasnąć! Wtedy miałabym dopiero fejmu! Ps.2 mam też przyciasne sukienki. Obiecuję już tylko takie zakładać” – napisała Powierza.

W trakcie premiery aktorka udzieliła wywiadu Michałowi Dziedzicowi. Zdobyła się na osobiste wyznanie. Okazuje się, że w trakcie pandemii aktorka była w dramatycznej sytuacji, z którą poradziła sobie dzięki pomocy przyjaciół. Anna Powierza przyznała, że w czasie lockdownu miała ogromne problemy finansowe.

– „Mam fantastycznych przyjaciół, którzy bardzo mi pomagali. Gdyby nie oni, pewnie bym umarła z głodu. Moi przyjaciele mi pomagali, nawet nie pytając mnie, nie czekając, aż ich poproszę. Było przede wszystkim dramatycznie, bo na samym początku pandemii nie dość, że stanęły teatry, to jeszcze stanął mi serial i zawiało grozą. Oczywiście gdzieś tam jakieś oszczędności, wiadomo, miałam skitrane, ale straszne było to, że nie było wiadomo, jak długo z tych oszczędności przyjdzie nam żyć i czy to już na przykład nie będzie tak zawsze…” – wyznała Anna Powierza.

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego. Potwierdziła plotki. Kim jest jej ukochany?

Źródło: Pudelek

Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji
Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji
57,00 zł
76,50 zł
3 dni
do końca oferty!
Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz