Home Kategorie Poruszające Nie żyje Jason Kelk. Zmarł najdłużej hospitalizowany pacjent z COVID-19. „Nie chciał już tak żyć”.

Nie żyje Jason Kelk. Zmarł najdłużej hospitalizowany pacjent z COVID-19. „Nie chciał już tak żyć”.

Nie żyje Jason Kelk. Zmarł najdłużej hospitalizowany pacjent z COVID-19. „Nie chciał już tak żyć”.

Jason Kelk nie żyje. Jak informują brytyjskie media, był to najdłużej hospitalizowany pacjent z koronawirusem. Miał 49 lat.

Jason Kelk zakaził się koronawirusem w marcu 2020 roku. 49-latek spędził ponad rok na oddziale intensywnej terapii. Jak podaje Sky News, mężczyzna zmarł w piątek, niecałe 90 minut po odłączeniu od respiratora i przeniesieniu do hospicjum.

Sue Kelk, żona 49-latka w rozmowie z mediami wyznała, że jej mąż podjął „bardzo odważną decyzję” o zakończeniu leczenia, bo „nie chciał już tak żyć”. Miesiąc temu stan zdrowia mężczyzny pogorszył się. 49-latek zaczął doświadczać „ataków omdlenia”.

Jason Kelk chorował na cukrzycę typu 2 i astmę. Koronawirus uszkodził jego płuca i nerki. 49-latek miał też poważne problemy żołądkowe, co sprawiało, że musiał być karmiony dożylnie. Mężczyzna zmarł w spokoju, w otoczeniu żony, matki, ojca, siostry i ośmiorga wnucząt.

Ogromny pożar w Nowej Białej. Domy płonęły jak zapałki. Gigantyczne straty.

Źródło: Sky News

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
87 dni
do końca oferty!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz