Home Kategorie Ludzie „Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam”. Krzysztof Junior dał koncert w Łodzi.

„Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam”. Krzysztof Junior dał koncert w Łodzi.

„Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam”. Krzysztof Junior dał koncert w Łodzi.

W sobotę odbył się koncert Krzysztofa Igora Krawczyka. W jego trakcie wykonał piosenki ojca oraz utwory z repertuaru Elvisa Presleya.

Pogoda sprzyjała synowi Krzysztofa Krawczyka. Mimo ogromnego upału, scena Domu Kultury 502, gdzie odbył się koncert, była zacieniona, a wiał nawet lekki wiatr. Sprzyjali też widzowie, którzy zajęli wszystkie miejsca przed sceną. Krzysztof Igor wystąpił na koncercie zatytułowanym „Na pięciolinii wspomnień”. Nie brakowało wzruszeń, gdy śpiewał „Parostatek” i przy drugiej zwrotce spojrzał w niebo, a później powiedział „Teraz tatusiu zobacz, jak ja to śpiewam”. Wykonał też „Kołysankę dla Krzysia”. Jego ojciec napisał ten utwór, gdy mały Junior miał 7 lat.

Po występie Krzysztof Igor Krawczyk chętnie pozował do zdjęć z widzami, rozdawał też autografy.

– „Przecież ja nie mam wprawy” – uśmiechał się podpisując się swoim fanom.

– „Nawet nie wiem, jak to wszystko wyszło. Dobrze było?” – pytał po koncercie.

Słysząc zapewnienia, że wszyscy dobrze się bawili, mówił:

– „W takim razie jestem szczęśliwy. To dla mnie bardzo pozytywne uczucie, jeśli widzę, że ludzie są szczęśliwi, że mają dobrą energię. Dostaję ją od nich i czuję się lepiej” – przyznał.

– „Dla mnie, kiedy wychodzę na scenę i śpiewam, to piosenka – czy to taty, czy Elvisa Presleya czy inna, staje się utworem, w którym chcę pokazać siebie, wykonuję ją po swojemu, tak jak ja to czuję” – mówił.

W trakcie koncertu na widowni towarzyszyła mu Katarzyna Filipiak, która transmitowała na żywo występ w mediach społecznościowych. Ostatnio głośno stało się o tym, że są w sobie zakochani.

– „Przyjaźnimy się, wspieramy, Krzysztof zamieszkał u mnie ze względu na swoją sytuację mieszkaniową” – mówi pani Katarzyna.

Znają się ze Studia Integracji prowadzonego w Łodzi przez Krzysztofa Cwynara. Dawniej pomogła Krzysztofowi znaleźć pracę, ale pandemia nie pozwoliła jej utrzymać.

– „Kasia jest przy mnie, bardzo mi pomaga w kwestiach zdrowotnych, bo u mnie ze zdrowiem jest nieciekawie. Byliśmy teraz z Ustce, na Ogólnopolskich Konfrontacjach Artystycznych Niepełnosprawnych i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia, takie jakich publikowaliśmy już mnóstwo. Nagle zostaliśmy połączeni w związek, mówi się o nas „para” i ta wiadomość zaczęła żyć swoim życiem. Ale my jesteśmy przyjaciółmi od lat. To się dla mnie bardzo liczy. Kasia to jest mój dobry duch. I zostawmy wszystkie domysły i swatanie nas” – ucina temat Krzysztof Igor Krawczyk.

Ogromny pożar w Nowej Białej. Domy płonęły jak zapałki. Gigantyczne straty.

Źródło: Dziennik Łódzki, Facebook

Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja
Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja
23,99 zł
35,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Bilety wstępu do Parku Rozrywki Fantazja (do -42%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz