Home Kategorie Film Andrzej Kosmala zdradził, że powstanie serial o Krawczyku. W rolę piosenkarza wcieli się aż pięciu aktorów.

Andrzej Kosmala zdradził, że powstanie serial o Krawczyku. W rolę piosenkarza wcieli się aż pięciu aktorów.

Andrzej Kosmala zdradził, że powstanie serial o Krawczyku. W rolę piosenkarza wcieli się aż pięciu aktorów.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, pozostawiając po sobie ogromny dorobek artystyczny. Andrzej Kosmala, przyjaciel Krawczyka, robi co może, aby pamięć o piosenkarzu nie zgasła.

Właśnie okazało się, że powstanie serial poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi. W rozmowie z Super Expressem Kosmala zdradził, że rozpoczęto już prace nad produkcją.

Zmarły w kwietniu Krzysztof Krawczyk ma wielki dorobek artystyczny. W pamięci fanów na zawsze pozostanie wiele jego hitów i występów. Nie ulega wątpliwości, że w życiu artysty sporo się działo, zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Pojawił się więc pomysł, aby z barwnego życia Krawczyka stworzyć scenariusz. Okazuje się, że pierwsze rozmowy w tej sprawie odbyły się jeszcze za życia artysty i w porozumieniu z nim. Menadżer Krawczyka w rozmowie z Super Expressem zdradził, że powstanie serial, którego fabuła oparta będzie o życie artysty. Pierwsze odcinki zostały już nawet napisane.

– „Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej 'Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino’” – powiedział Andrzej Kosmala w rozmowie z tabloidem.

Kosmala zdradził też, że w dalszym ciągu nie wiadomo kto będzie odpowiadać za produkcję, reżyserię i scenariusz serialu oraz filmu dokumentującego życie Krawczyka.

– „Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego” – dodał Kosmala.

Okazuje się też, że aby dobrze odwzorować kolejne etapy życia Krawczyka w jego postać wcieli się kilku aktorów.

– „Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka” – wyjaśnił Andrzej Kosmala w „Super Expressie”.

Nie żyje Jason Kelk. Zmarł najdłużej hospitalizowany pacjent z COVID-19. „Nie chciał już tak żyć”.

Źródło: Super Express, Foto: Darek Iwański

Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji
Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji
57,00 zł
76,50 zł
3 dni
do końca oferty!
Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz