Home Kategorie Ludzie Danuta Holecka opowiedziała o swoim małżeństwie. Mało kto o tym wiedział.

Danuta Holecka opowiedziała o swoim małżeństwie. Mało kto o tym wiedział.

Danuta Holecka opowiedziała o swoim małżeństwie. Mało kto o tym wiedział.

Danuta Holecka została mężatką w bardzo młodym wieku. Poznała swojego przyszłego męża, gdy studiowała na Szkole Głównej Handlowej i od tego momentu niemal cały czas spędza tylko z nim.

Holecka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Z telewizją związana jest od ponad 30 lat. W tym czasie prowadziła główne i boczne wydania „Wiadomości”. Została od tego odsunięta jesienią 2010 roku. Wróciła w 2016 i już 3 lata później została szefową programu. Zdawać by się mogło, że praca nie pozwala poświęcać jej dużo czasu rodzinie.

Jednak, jak opowiedziała w jednym z wywiadów, wcale tak nie jest. Holecka podkreśla, że uwielbia spędzać czas z rodziną i robi dla niej wszystko. Swojego przyszłego męża, Krzysztofa Dunina-Holeckiego poznała na początku lat 90-tych i od tamtego momentu zawsze jest z nim. Holecka była wtedy studentką SGH, a jej mąż organizował wyjazd studencki do Holandii.

Jak podaje „Życie na gorąco”, Dunin-Holecki oświadczył się Danucie ledwie po 3 tygodniach znajomości. Pobrali się jednak po 1,5 roku. Jak przyznała Holecka w jednym z wywiadów, chcieli samodzielnie zarobić na ślub. Krzysztof był już wtedy przedsiębiorcą. Szefowa „Wiadomości” przyznaje, że decyzja była szybka i podyktowana miłością.

– „Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga” – przytacza słowa Holeckiej tygodnik.

Od ślubu minęło już 28 lat, ale jak mówi prezenterka TVP, czas im nie przeszkadza. Para wciąż jest w sobie zakochana. Doczekali się też dwójki synów, bliźniaków. Danuta mówi, że zawsze stara się być dobrą matką i żoną. Jak stwierdziła „stara się ciągle, ale nie zawsze wszyscy razem mogliśmy usiąść przy obiedzie”.

– „Ale zawsze obiad musi być ugotowany. Moi panowie lubią konkretne mięsiwa, ryby i makarony” – opowiada Holecka.

Ile zarabia Paulo Sousa? Kosmiczne zarobki trenera polskiej kadry. Kwota zwala z nóg.

Źródło: Życie na gorąco

W. Kruk karta podarunkowa
W. Kruk karta podarunkowa
90,00 zł
100,00 zł
33 dni
do końca oferty!
90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania stacjonarnie i online w W. Kruk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz