Home Kategorie News Katastrofa samolotu lecącego z Polski! Załoga zginęła na miejscu!
9.69K

Katastrofa samolotu lecącego z Polski! Załoga zginęła na miejscu!

Katastrofa samolotu lecącego z Polski! Załoga zginęła na miejscu!

– „Wracający z pokazów lotniczych w Lesznie (woj. wielkopolskie) do Austrii samolot T 28 Trojan rozbił się w niedzielę po południu na terytorium Czech” – podały lokalne media.

Niestety w wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu ponieśli zarówno pilot jak i pasażer. O wypadku samolotu poinformowały 20 czerwca wieczorem lokalne media, bazując na informacjach podanych przez czeskich i austriackich dziennikarzy.

Portal epoznan.pl podał, że do wypadku doszło w niedzielę 20 czerwca przed godziną 17.00 na terytorium Czech. A ściślej w miejscowości Jickovice.

Samolot T 28 Trojan miał lecieć w grupie 4 samolotów z grupy The Flying Bulls, które wracały z pokazów w Lesznie do Austrii. Jak do tej pory, nie ma żadnych informacji o tym, jaki był powód tego, że samolot runął o ziemię.

Na pokładzie maszyny były dwie osoby. Początkowo podawano, że pilot poniósł śmierć na miejscu. Pasażera natomiast, przewieziono w stanie ciężkim do szpitala w Lesznie. Niestety, wkrótce po tym, mężczyzna zmarł.

Źródło: Fakt
Źródło: Fakt
Źródło: Fakt
Źródło: Fakt

Ogromna awaria w dużym banku. Lepiej sprawdźcie swoje konta! Ludzie płacili kartą, a pobierana była 100 razy większa kwota!

Źródło: Fakt

Wybrane masaże dla 1-2 osób
Wybrane masaże dla 1-2 osób
55,99 zł
100,00 zł
180 dni
do końca oferty!
30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz