Home Kategorie Ludzie Były gwiazdor „Klanu” wziął ślub. Mieszka z żoną w busie.
2.97K

Były gwiazdor „Klanu” wziął ślub. Mieszka z żoną w busie.

Były gwiazdor „Klanu” wziął ślub. Mieszka z żoną w busie.

Jakub Tolak wziął ślub. Były aktor znany z roli Daniela w „Klanie” ożenił się ze swoją partnerką, Zofią Samsel. Teraz mieszkają w busie, są niewątpliwie szczęśliwi.

Jakub Tolak zdobył popularność dzięki roli Daniela, syna Moniki Ross, w serialu „Klan”. Po tym, jak zagrał w kilku innych produkcjach, postanowił jednak porzucić karierę aktora. Od 2019 roku były gwiazdor „Klanu” razem ze swoją partnerką Zofią Samsel i psem Hipi jeżdżą po świecie vanem. To jest jego pomysł na życie.

Jakub i Zosia urządzili w aucie minimieszkanie z łazienką, kuchnią, jadalnią i miejscem do spania. Swoimi podróżami dzielą się na autorskim kanale YouTube „Foxes in Eden, a także na Instagramie, gdzie chwalą się swoimi wojażami, a trzeba przyznać, że niewątpliwie mają czym.

Jakub Tolak i Zofia Samsel zostali mężem i żoną. Ślub miał się odbyć już jakiś czas temu za granicą, ale ze względów formalnych para ostatecznie pobrała się w Polsce.

– „„Czy Ty…” – Tak. Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży. Prawie się udało w Macedonii, jednak ze względu na obecne czasy, proces kompletowania dokumentów wydłużał się tak bardzo, że Macedonię przyszło nam opuścić bez zmiany statusu. Wczoraj jednak zapakowaliśmy się ponownie do busa i ruszyliśmy w trasę po Polsce. I właśnie od wczoraj mówimy na siebie per „mąż” i per „żona”. Ciekawie jest słyszeć „wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”, w momencie gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop. Te dosłowne. Jeśli mowa o znaczeniu z przenośni, mamy nadzieję, że większych zmian w naszej relacji nie zauważymy. Nadal będziemy na siebie uważni i nadal będziemy patrzeć na siebie tymi maślanymi, pełnymi czułości oczami. Niechaj nie będzie czasu „przed” i czasu „po”. Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze” – życzy sobie serialowy Daniel. Życzymy im szczęścia.

Ogromna awaria w dużym banku. Lepiej sprawdźcie swoje konta! Ludzie płacili kartą, a pobierana była 100 razy większa kwota!

Źródło: RadioZet

Tajski Rytuał
Tajski Rytuał
99,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Rytuał za 99,99 zł w Oasis-Med Spa w Toruniu (zamiast 140 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz