Home Kategorie Ludzie 56-letnia Miss Świata Aneta Kręglicka, pokazała się w bikini. Wciąż wygląda zjawiskowo. “Jak pani to robi?”
11.34K

56-letnia Miss Świata Aneta Kręglicka, pokazała się w bikini. Wciąż wygląda zjawiskowo. “Jak pani to robi?”

56-letnia Miss Świata Aneta Kręglicka, pokazała się w bikini. Wciąż wygląda zjawiskowo. “Jak pani to robi?”

Aneta Kręglicka też postanowiła skorzystać z letniej aury i wybrała się na Mykonos, gdzie prezentowała zgrabną sylwetkę. Trzeba przyznać, że wygląda ona naprawdę zjawiskowo.

Aneta Kręglicka wiele lat temu pojawiła się w rodzimym show biznesie dzięki tytułowi Miss Polonia i późniejszej koronie Miss Świata. Robiła ona naprawdę zawrotną karierę i brylowała na salonach.

W pewnym momencie Aneta Kręglicka postanowiła nieco bardziej zaangażować się w życie rodzinne i gości na salonach nieco rzadziej. Co jakiś czas jednak przypomina o sobie na Instagramie i trzeba przyznać, że robi to w fenomenalny sposób.

Fani, zgodnie z oczekiwaniami, nie szczędzili modelce komplementów. Kręglicka postanowiła z kolei zdradzić niektórym sekret swojej młodzieńczej formy.

– “Nigdy nie miałam problemu z wagą, więc na pewno jest mi łatwiej. Myślę sobie, że jakbym miała, na pewno nie katowałabym się drakońskimi dietami, tylko szukała na siebie sposobu i obserwowała, co mi służy, a co nabija tylko kalorie. Jedzenie musi być smaczne, bo jest wielką przyjemnością, ale nie muszą to zaraz być furtki” – tłumaczyła.

Jej figura, to po prostu efekt ciężkiej pracy:

– “Przede wszystkim biegam, plus ćwiczenia z gumami, ciężarki, ale bieganie jest u mnie podstawą, też dobre na głowę” – wspomniała.

Koronawirus raport 21.06.2021. Odwrócony “rekord zgonów”.

 

Źródło: Pudelek

 

Mazury: 2-7 nocy ze śniadaniami i atrakcjami
Mazury: 2-7 nocy ze śniadaniami i atrakcjami
999,00 zł
140 dni
do końca oferty!
Mazury: 2-7 nocy dla 2 osób ze śniadaniami, basenem, sauną i więcej w hotelu Martiany 21

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz