Home Kategorie Ludzie Joanna i Jacek Kurscy ochrzcili dziecko w Częstochowie. Tak wyglądała ceremonia.

Joanna i Jacek Kurscy ochrzcili dziecko w Częstochowie. Tak wyglądała ceremonia.

Joanna i Jacek Kurscy ochrzcili dziecko w Częstochowie. Tak wyglądała ceremonia.

Córka Jacka i Joanny Kurskich została ochrzczona w sobotę 19 czerwca. Sakramentu chrztu Annie Klarze Teodorze udzielił abp metropolita częstochowski Wacław Depo. Ceremonia odbyła się w Częstochowie.

Pierwsza córka Jacka i Joanny Kurskich urodziła się 25 marca. Rodzice dali jej na imię Anna Klara Teodora.

– „Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga” – wyjaśniał.

Po niecałych trzech miesiącach odbył się chrzest dziecka, który był relacjonowany przez „Fakt”. W uroczystości oprócz rodziców i chrzestnych dziewczynki, wzięło też udział wielu innych, znanych gości.

Po zakończeniu ceremonii, która została przeprowadzona w Domu Biskupim w Częstochowie, goście udali się przed obraz Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Tam dokonano tak zwanego aktu zawierzenia dziecka Maryi. Widać, że Kurscy są religijni.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy małżeństwo Kurskich przyjmuje sakramenty w najważniejszych sanktuariach w Polsce. Należy bowiem zauważyć, że ich ślub odbył się w w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Tak czy inaczej, gratulujemy.

Ogromna awaria w dużym banku. Lepiej sprawdźcie swoje konta! Ludzie płacili kartą, a pobierana była 100 razy większa kwota!

Źródło: natemat

Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
Colorland: fotoksiążka A3 i więcej
31,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotoksiążka kwadratowa od 26,90 zł (20x20 lub 30x30) lub w formacie A3 (od 80 zł) i więcej z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz