Home Kategorie Poruszające Trener narciarski wykorzystywał seksualnie dzieci. Szkoła go nie zwolniła.

Trener narciarski wykorzystywał seksualnie dzieci. Szkoła go nie zwolniła.

Trener narciarski wykorzystywał seksualnie dzieci. Szkoła go nie zwolniła.

Anna przez trzy lata bezskutecznie próbowała uniemożliwić pracę z dziećmi nauczycielowi, który regularnie wykorzystywał ją seksualnie w latach 90-tych. Mimo mocnych dowodów, sprawa tkwiła w miejscu.

Jest to sprawa znanego trenera narciarskiego dzieci i młodzieży, który ponad 20 lat temu regularnie wykorzystywał seksualnie uczennicę, Annę. Proces „uwodzenia” rozpoczął, gdy dziewczynka miała zaledwie 12-13 lat. Dawał jej prezenty, spał z nią w jednym pokoju, zapraszał do łóżka, w którym spał nago, w końcu zaczął wykorzystywać seksualnie. Nie ma co podawać szczegółów, są zbyt drastyczne.

Mimo, że trener przyznał się do popełnienia przestępstwa, prokuratura nie mogła prowadzić przeciwko niemu śledztwa z powodu przedawnienia karalności. Anna przez kilka ostatnich lat próbowała uniemożliwić mu pracę z dziećmi. Walczyła z całego serca, jednak niewiele to dawało. Sytuacja była zła.

Zgłosiła sprawę organom ścigania, poinformowała środowisko narciarskie, innych trenerów i nauczycieli, w końcu komisję do spraw pedofilii. To nie była żadna zemsta dorosłej już kobiety, matki trójki dzieci. Chciała chronić dzieci. W końcu sama jest w tym  momencie matką trójki dzieci.

Trener jednak twardo trzymał się posady w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Dopiero interwencja dziennikarzy doprowadziła do jego rozstania się ze szkołą. Widać, że szkoła miała gdzieś to co mówiła pokrzywdzona. Dopiero dziennikarze coś zmienili.

Katastrofa samolotu lecącego z Polski! Załoga zginęła na miejscu!

Źródło: salon24

Od 90 zł: Karty Podarunkowe do wykorzystania online w aniakruk.pl
Od 90 zł: Karty Podarunkowe do wykorzystania online w aniakruk.pl
90,00 zł
100,00 zł
3 dni
do końca oferty!
Od 90 zł: Karty Podarunkowe do wykorzystania online w sklepie aniakruk.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz