Home Wideo Mroczna tajemnica odkryta po pożarze hali w Częstochowie. Znaleziono ciało mężczyzny z raną postrzałową.

Mroczna tajemnica odkryta po pożarze hali w Częstochowie. Znaleziono ciało mężczyzny z raną postrzałową.

Mroczna tajemnica odkryta po pożarze hali w Częstochowie. Znaleziono ciało mężczyzny z raną postrzałową.

Ciało mężczyzny znaleziono podczas akcji gaśniczej hali produkcyjnej w Chorzowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że miał on ranę postrzałową głowy.

Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy. Według podanych informacji strzał miał paść z broni czarnoprochowej. Na razie jej nie odnaleziono. Sytuacja jest niezwykle tajemnicza.

Prawdopodobnie ofiarą jest właściciel firmy, która wynajmowała magazyn. Na ciało mężczyzny w poniedziałek wieczorem – przypadkowo – natknęli się strażacy, którzy przeszukiwali spaloną halę. Co ciekawe, wcześniej nie podawano jakichkolwiek informacji o tym, że ktoś mógłby zostać w środku.

Ciało mężczyzny znajdowało się pod zawalonymi częściami dachu hurtowni oraz belami z materiałami. Szukanie tam czegokolwiek było bardzo trudne.

Rzeczniczka śląskiej straży pożarnej mł. bryg. Aneta Gołębiowska informowała w poniedziałek, że palił się obiekt, m.in. z pomieszczeniami warsztatowymi o wymiarach 20 na 50 metrów i wysokości 4 metrów. Pożar był naprawdę potężny.

– „Z informacji otrzymanych od Plutonu Chemicznego Straży Pożarnej z Katowic wynika, że zagrożenie dla mieszkańców nie występuje. Oczywiście z powodu pożaru w centrum miasta jest odczuwalny nieprzyjemny zapach” – napisano w poniedziałek na facebookowym profilu Urzędu Miasta w Chorzowie.

Szok!! Pogoda zupełnie oszalała. Zima w pierwszy dzień lata.

Źródło: RMF 24

Kurs online: Animator Czasu Wolnego
Kurs online: Animator Czasu Wolnego
69,00 zł
58 dni
do końca oferty!
Kurs online: Animator Czasu Wolnego z certyfikatami za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz