Święto jakim jest Euro, przykryła ta smutna informacja. Nie żyje młody, polski piłkarz.

Zmarł Franciszek Pazdan, piłkarz Noverry Głogów Małopolski. Miał zaledwie 23 lata. To naprawdę szokująca i smutna informacja dla wszystkich fanów piłki nożnej.
– „Nie umiemy znaleźć właściwych słów, by opisać, co teraz czujemy…” – wyznali koledzy z klubu.
Franciszek Pazdan zmarł w niedzielę nad ranem. Informację w poniedziałek przekazał jego klub, Noverra Głogów Małopolski.
– „Z ogromnym bólem serca przekazujemy bardzo smutną informację o śmierci Naszego zawodnika, kolegi i przyjaciela Franciszka Pazdana… Nie umiemy znaleźć właściwych słów, aby opisać, co teraz czujemy…” – wyznali koledzy Franciszka.
– „Myślami jesteśmy razem z rodziną i najbliższymi Frania i w tym miejscu składamy im najszczersze kondolencje. Franiu na zawsze pozostanie w Naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w pokoju [*]” – dodali ze smutkiem.
Nie wiadomo, z jakiego powodu młody piłkarz zmarł. W związku z tragedią niedzielny mecz z Junakiem Rzeszów został odwołany. To naprawdę smutna informacja i składamy kondolencje, rodzinie, bliskim i klubowi.
Uwaga rząd szykuje kolejne zmiany w podatkach. To dotknie nas wszystkich!
Źródło: onet
Twoja reakcja?





Zostaw swój komentarz