Home Kategorie Ludzie Polska szatnia zapłonęła! Wypowiedź Kamila Glika robi furorę.

Polska szatnia zapłonęła! Wypowiedź Kamila Glika robi furorę.

Polska szatnia zapłonęła! Wypowiedź Kamila Glika robi furorę.

„To jest husaria!” – tak film prezentujący kulisy meczu Hiszpania – Polska zatytułował kanał „Łączy nas piłka”. Trzeba przyznać, że o nastrój w obozie Polaków, zadbał Kamil Glik.

– „Szanujcie przeciwnika, ale nie tak jak w meczu w Anglii w pierwszej połowie. Musimy wyjść jak wielki zespół. Nie bójcie się meczu, nie bójcie się przeciwnika. Zrobimy to! Wierzcie w to, wierzcie od pierwszej sekundy” – zwrócił się do piłkarzy selekcjoner reprezentacji Polski.

PZPN upublicznił tylko ścieżkę dźwiękową, gdyż UEFA zakazuje publikowania filmów z szatni i boiska podczas meczów. To co powiedział Glik, budzi zachwyt.

– „Jedziemy wszyscy na tym wózku. Zaczynając od Roberta (Lewandowskiego – przyp. red.), przeze mnie, przez wszystkich. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, kur**. Dzisiaj mamy fajny moment, takie mecze czasami się o wiele łatwiej gra, niż możemy się spodziewać. I żebyśmy zrobili to, o czym mówiliśmy na ostatnim wieczorze, podczas tych trzech tygodni. Trzy tygodnie poświęcenia. Każdy z nas!” – mówił Glik.

– „Dziś trzeba tylko zapier****ć, panowie. Jedenastu chłopa, plus pięć zmian, kur**. Nie chcę zobaczyć kur** jakiejś piłki pomiędzy, że oni wygrywają. Tak jak ostatnio to miało miejsce. Zapier****my! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, Panowie, kto wygra mecz?” – krzyknął Glik.

– „Polska! – odpowiedzieli pozostali zawodnicy” –

– „Konsekwencja! Nie możemy się teraz podpalić, będziemy mieć więcej sytuacji niż w pierwszej połowie – słychać jednego z piłkarzy. – Dawać panowie, dawać!” – mobilizował zespół Robert Lewandowski. Jak widać, to się opłaciło.

Uwaga rząd szykuje kolejne zmiany w podatkach. To dotknie nas wszystkich!

Źródło: sportowefakty.pl

Kurs online: Trychologia
Kurs online: Trychologia
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trychologia z MEN i dyplomem za 79 zł z firmą Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz