Home Kategorie Ludzie Była żona Macieja Orłosia w końcu zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnej tragedii. „Wyłam jak zwierzę”.
4.46K

Była żona Macieja Orłosia w końcu zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnej tragedii. „Wyłam jak zwierzę”.

Była żona Macieja Orłosia w końcu zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnej tragedii. „Wyłam jak zwierzę”.

Maciej Orłoś stara się chronić swoje życie prywatne. Niedawno jego druga żona opowiedziała o tragedii, która spotkała ich przed laty. Mianowicie para straciła swoje ukochane dziecko.

Ewa i Maciej Orłoś marzyli o stworzeniu dużej rodziny. Małżonkowie mieli już syna Rafała, gdy okazało się, Ewa Orłoś jest w ciąży. To była dla nich naprawdę miła informacja, która szybko zmieniła się w koszmar.

– „Skulona w kącie pod prysznicem nie płakałam, ale wyłam jak zwierzę” powiedziała Ewa Orłoś w rozmowie z magazynem „Oliwia” To było dla niej koszmarne.

– „By uratować dziecko, musiałam leżeć plackiem. A najgorsza była świadomość, że przez to wszystko muszę przejść sama. Czułam, że Maciek oddalił się ode mnie, bo jego wizyty były coraz rzadsze” – wspominała kobieta.

Ewa Orłoś miała rozległy krwotok, co doprowadziło do porodu miesiąc przed terminem. Antoni, drugi syn pary był zdrowy, ale jego matka zapadła w śmierć kliniczną. Choć lekarzom udało się ją uratować, to po wybudzeniu okazało się, że kobieta doznała paraliżu, z którym do dzisiaj się zmaga. Niestety, małżeństwo nie przetrwało tej próby. Nie wytrzymali trwania przy sobie „w chorobie”. Cała ta sytuacja jest naprawdę smutna.

Szok!! Pogoda zupełnie oszalała. Zima w pierwszy dzień lata.

Źrodło: wprost

 

Od 90 zł: Karty Podarunkowe do wykorzystania online w aniakruk.pl
Od 90 zł: Karty Podarunkowe do wykorzystania online w aniakruk.pl
90,00 zł
100,00 zł
3 dni
do końca oferty!
Od 90 zł: Karty Podarunkowe do wykorzystania online w sklepie aniakruk.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz