Home Kategorie Ludzie Sylwia Wysocka ma poważne problemy ze wzrokiem. Aktorka prawie nie widzi na lewe oko.

Sylwia Wysocka ma poważne problemy ze wzrokiem. Aktorka prawie nie widzi na lewe oko.

Sylwia Wysocka ma poważne problemy ze wzrokiem. Aktorka prawie nie widzi na lewe oko.

Sylwia Wysocka pod koniec kwietnia została dotkliwie pobita. Do dziś boryka się z poważnymi skutkami odniesionych obrażeń. Gwiazda ma teraz poważne problemy ze wzrokiem. To smutne.

Sylwia Wysocka pod koniec kwietnia w wyniku pobicia, o które oskarżyła swojego partnera, doznała licznych obrażeń. Aktorka znana z serialu „Plebania” trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Miała liczne obrażenia, a z problemami zdrowotnymi musi radzić sobie do teraz.

Jak donosi „SE”, Sylwia Wysocka prawie nie widzi na lewe oko, co utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Lekarze mają problem z diagnozą. Na ten moment, nie są w stanie oni określić tego, co dokładnie wywołuje u niej problemy ze wzrokiem.

– „Mogę powiedzieć tylko tyle, że obecnie jestem pod opieką jednego z najlepszych warszawskich szpitali okulistycznych przy ulicy Marszałkowskiej i mam nadzieję na poprawę” – mówi Sylwia Wysocka dla Super Expressu.

– „To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas” – stwierdziła Sylwia Wysocka.

Sylwia Wysocka, choć została napadnięta 25 kwietnia, zawiadomienie na policji złożyła dopiero 6 maja.. O zajście oskarżyła swojego partnera. To naprawdę koszmarna sytuacja.

– „Sprawa została zarejestrowana w prokuraturze. Prokurator oceni zgromadzony materiał i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu” –

Święto jakim jest Euro, przykryła ta smutna informacja. Nie żyje młody, polski piłkarz.

Źródło: onet

Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy
Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy
19,99 zł
27,00 zł
88 dni
do końca oferty!
Jazda gokartem: 8- lub 24-minutowy przejazd w Forza Kart Tor Gokartowy (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz