Home Kategorie Ludzie Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. „Bałam się o tym mówić”.

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. „Bałam się o tym mówić”.

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. „Bałam się o tym mówić”.

Ewa Chodakowska od dawna zmaga się z pytaniami o plany dotyczące macierzyństwa. W końcu trenerka postanowiła rozwiać wątpliwości fanów i mediów. Zdradziła, że nie chce mieć dzieci. No cóż.

Ewa Chodakowska dba o to, by oddzielić życie prywatne od zawodowego, dlatego rzadko opowiada o sprawach, które są dla niej zbyt prywatne. Jednakże, w końcu postanowiła odpowiedzieć, na nurtujące wszystkich pytanie.

– „Te pytania są zupełnie naturalne. Pytają dziennikarze, pytają obserwatorzy, są po prostu ciekawi. Problem pojawiłby się wtedy, gdybym planowała rodzinę, a dzieci nie mogła mieć. Wtedy ten temat staje się drażliwy. Każdy podejmuje ryzyko indywidualnie, zadając to pytanie. Czy trafi na grunt drażliwy i delikatny i czy jest to wtedy nietaktowne pytanie, albo czy ktoś szczerze odpowiada i mówi, że wybrałam inną drogę i nie planuję? Ja i mąż podjęliśmy taką decyzję lata temu, jeszcze przed ślubem. Wiedzieliśmy od początku, że nie planujemy powiększania naszej rodziny, natomiast bałam się o tym mówić. I pytanie, dlaczego właśnie się bałam? To jest przejmujące, że bałam się linczu, wykluczenia, hejtu” – powiedziała dla portalu „Plotek”.

– „Po konsultacji z mężem zaczęliśmy mówić, że planujemy, ale za dwa lata, a te dwa lata minęły osiem lat temu… Dojrzałam chyba do tego, żeby nie mówić już za dwa lata. Kocham kobiety i uważam, że kobiety-matki to bohaterki. To są osoby, które codziennie, w moim mniemaniu, zdobywają Mount Everest i wracają z niego, żeby następnego dnia znów się na niego wspiąć. Ja nie jestem gotowa na taki heroizm i chcę powiedzieć jasno i wyraźnie. Podziwiam je, osiągają coś, na co mnie nie stać” – podsumowała.

– „Mam świadomość, że macierzyństwo to ogromne wyzwanie. Kobiety otwierają się przede mną, często rozmawiam z nimi o tych sprawach, to nie są podkoloryzowane obrazki instagramowe. Mam dwie siostry, które są mamami, bratową i tych dzieci jest obok mnie dużo. Cieszę się, że one podjęły decyzję o założeniu rodziny, ja idę swoją stronę” – dodała Chodakowska.

Święto jakim jest Euro, przykryła ta smutna informacja. Nie żyje młody, polski piłkarz.

Źródło: radiozet.pl

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
87 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz