Home Kategorie Życie Wybrała seks z kochankiem zamiast lepienia pierogów z mięsem. Znana polska firma została zamknięta przez romans.

Wybrała seks z kochankiem zamiast lepienia pierogów z mięsem. Znana polska firma została zamknięta przez romans.

Wybrała seks z kochankiem zamiast lepienia pierogów z mięsem. Znana polska firma została zamknięta przez romans.

Ogromną popularność w internecie zyskał wpis właściciela pierogarni na Malcie. Mężczyzna twierdzi, że musi zamknąć interes z powodu zdrady żony. W poście poprosił o pomoc w poszukiwaniach kochanka.

W ostatnim czasie wiele interesów musiało się zamknąć, jednak głównie przez pandemię. Właściciel znajdującej się na Malcie restauracji „Polskie Pierogi” zrezygnował z biznesu z innego powodu. Okazało się bowiem, że jego żona, a zarazem wspólniczka, regularnie go zdradza.

Kamil podzielił się tymi informacjami w internecie. Napisał, że musi pożegnać z się z wiernymi klientami i zrezygnować z interesu. Wszystko to z powodu swojej niewiernej żony. To naprawdę smutne.

– „Ostatecznie nie jestem jednak w stanie kontynuować współpracy z żoną, która w wolnych od gotowania chwilach uprawia seks ze swoim kochankiem w jego samochodzie. Tak, Wasza ukochana, grzeczna i ułożona Kasia okazała się zwykłą puszczalską szmatą...” – czytam we wpisie.

W dalszej części wpisu właściciel restauracji prosi o pomoc w odnalezieniu drugiej ofiary zdrady. Kochanek wspomnianej Kasi także miał żonę, która zapewne nie wiedziała nic o zdradach swojego męża. Trudno się zresztą dziwić.

Na post zareagowano ponad 2,7 tys. razy. Znalazło się pod nim także 1,4 tys. komentarzy. Kilkaset osób przekazało go dalej. Dzięki dużemu odzewowi i pomocy internautów, zapewne uda się odnaleźć kobietę.

Wiele osób skrytykowało taki sposób załatwiania jakby nie patrzeć, intymnych spraw. Znalazła się także duża grupa, która wsparła mężczyznę w trudnych chwilach i pomaga mu w namierzeniu poszukiwanej kobiety. Sam właściciel restauracji stwierdził, że tak duży odzew to dla niego szok.

Olbrzymia zmiana! Dotknie ona wielu wybierających się na wczasy Polaków.

Źródło: o2.pl

Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami
Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami
99,99 zł
179,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami w Studiu Figura Jagody Wiśniewskiej – Bydgoszcz (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz