Home Kategorie Poruszające Makabra w Dzierżoniowie. Trzy razy podciął gardło swojej dziewczynie, później zadzwonił na policję i… zjadł gołąbka.

Makabra w Dzierżoniowie. Trzy razy podciął gardło swojej dziewczynie, później zadzwonił na policję i… zjadł gołąbka.

Makabra w Dzierżoniowie. Trzy razy podciął gardło swojej dziewczynie, później zadzwonił na policję i… zjadł gołąbka.

Do tragedii doszło 19 czerwca w Dzierżoniowie. W jednym z mieszkań przy ul. Kilińskiego 30-letni mężczyzna podciął gardło 26-letniej kobiecie.

– „W wynajmowanym mieszkaniu w jednym z budynków przy ul. Kilińskiego w Dzierżoniowie doszło do nieporozumień pomiędzy 30-letnim mężczyzną i 26-letnią kobietą. Na miejsce wezwano babcię mężczyzny. 30-latek zapewnił, że wyprowadzi się z mieszkania. W międzyczasie zirytowany wyrzucił telewizor przez okno. Na miejsce przybyła policja i wyprosiła go z lokalu” – mówi portalowi doba.pl prok. Emil Wojtyra.

Mężczyzna stwierdził, że nie wróci do mieszkania, wytrzeźwieje, a następnie spakuje się i opuści lokum.

– „Policjanci sprawdzali jak wygląda sytuacja, podjeżdżali pod miejsce zamieszkania. Raz nawet go spotkali  dając do zrozumienia, by nie wracał do tego lokum” – kontynuuje Wojtyra.

W końcu jednak 30-latek wrócił do mieszkania. 26-letnia kobieta wpuściła go do środka.

– „Wszystko zaczęło się od nowa, było wypominanie, zdenerwowanie, kłótnia. Kobieta zirytowała 30-latka na tyle, że poszedł do kuchni, wziął nóż i zaatakował. Później pojawił się u niego element wyparcia, stwierdził, że „chyba trzy razy podciął jej gardło”, a jak upadła to wbił jej nóż jeszcze za uchem. Kobieta zmarła w wyniku wykrwawienia.”

Zaskakuje to, co morderca zrobił po dokonaniu zbrodni.

– „Następnie sprawca zadzwonił do swoich rodziców, pożegnał się z nimi i zadzwonił na policję. Podczas przesłuchania oświadczył, że po zabójstwie postanowił jeszcze zrobić sobie kolację i zjadł gołąbka, bo wiedział że „tak szybko nie będzie jadł”” – dodaje prokurator.

Sekcja zwłok odbyła się 21 czerwca. Sprawca morderstwa został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Śledczy ustalają szczegóły zbrodni.

Święto jakim jest Euro, przykryła ta smutna informacja. Nie żyje młody, polski piłkarz.

Źródło: doba.pl

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
25,60 zł
45,99 zł
29 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz