Home Kategorie Życie Skandal. Nauczycielka uprawiała seks z 16-letnim uczniem. Uwiodła go w czasie ferii.

Skandal. Nauczycielka uprawiała seks z 16-letnim uczniem. Uwiodła go w czasie ferii.

Skandal. Nauczycielka uprawiała seks z 16-letnim uczniem. Uwiodła go w czasie ferii.

Nauczycielka ze szkoły średniej w Houston w Teksasie miała uwieść 16-letniego ucznia i uprawiać z nim seks. 32-letnia Katrina Maxwell przyznała się do winy.

Kobieta miała uwieść 16-latka w trakcie ferii wiosennych. Jak informuje portal click2houston.com, powołując się na akta sprawy, nauczycielka w trakcie przesłuchania przyznała się do tego, że dwukrotnie uprawiała seks z uczniem.

Katrina Maxwell powiedziała śledczym, że do stosunków seksualnych miało dochodzić na tylnym siedzeniu jej samochodu. Przesłuchany nastolatek powiedział, że do zbliżeń z nauczycielką doszło kilkukrotnie pomiędzy marcem a kwietniem. Twierdził też, że kobieta odebrała go kiedyś z domu ciotki, zabrała do hotelu i tam doszło do stosunku między nimi po raz pierwszy.

Szkoła przeprowadziła własne śledztwo w sprawie 32-letniej nauczycielki. Jeden ze świadków zwrócił uwagę na dziwne zachowanie kobiety. Maxwell z zazdrości miała rzucić nożyczkami w głowę 16-latka, gdy ten siedział obok swojej dziewczyny.

Kobietę zwolniono z pracy za „niewłaściwe relacje z uczniem”.

– „Przeprowadzono szczegółowe dochodzenie i po jego zakończeniu uważamy, że podejrzenia są uzasadnione” – oświadczyły władze szkoły, które zaapelowały do prokuratora okręgowego hrabstwa Harris, by nauczycielce postawiono zarzuty.

Kobietę aresztowano, ale będzie mogła odpowiadać z wolnej stopy. Sąd wyznaczył dla niej kaucję w wysokości 20 tys. dolarów.

Makabra w Dzierżoniowie. Trzy razy podciął gardło swojej dziewczynie, później zadzwonił na policję i… zjadł gołąbka.

Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena
45,99 zł
60,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz