Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję na jesień. „Walka z czasem, wystrzeliwane światła w nocy”.

Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję na jesień. „Walka z czasem, wystrzeliwane światła w nocy”.

Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję na jesień. „Walka z czasem, wystrzeliwane światła w nocy”.

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną niepokojącą wizją na najbliższe miesiące. Co tym razem zobaczył jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Regularnie dzieli się swoimi wizjami na YouTube. Jego ostatnie przepowiednie dotyczyły m.in. Euro 2020. Oprócz tego Jackowski dzieli się też niepokojącymi wizjami dla Polski i świata. Teraz opowiedział o tym, co ma wydarzyć się w ciągu najbliższych miesięcy. Rozegra się walka o życie kilku osób, które zostaną zamknięte i nie będą w stanie się wydostać.

– „Człowiek, dwóch, lub trzech w czymś metalowym żyją, nie mogą z tego wyjść i jest walka z czasem o ich życie. Takie coś mi się skojarzyło. Kompletnie nie wiadomo do czego to przyłożyć, ale rzecz bardzo charakterystyczna. Kojarzy mi się coś prostokątnego, metalowego. Jedna, dwie lub trzy osoby są w tym czymś. Walka z czasem, żeby ich uratować. Nie wiem, do czego to przykleić, ale zobaczymy” – mówi tajemniczo Krzysztof Jackowski.

Poza tym jasnowidz mówi o „światłach”, które rozświetlą nocne niebo. Może być to związane z działaniami militarnymi. Jackowski nie określił jednak, gdzie na świecie ma się to wydarzyć.

– „Teraz mi się kojarzą takie światła w noc. Jakby ruszają światła na dużej przestrzeni, jakby były wystrzeliwane światła w nocy lecą. Wystrzelone rakiety w nocy lecą. Jest ich kilka.”

Jasnowidz podzielił się też kolejnymi przepowiedniami na lato 2021. Jakiś czas temu mówił o wakacyjnej pogodzie i fali upałów. Teraz skupił się na ruchach politycznych.

– „Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. Czyli coś dużego się wydarzy. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić” – powiedział.

Kolejna przepowiednia Jackowskiego dotyczyła wydarzeń na jesień. Jasnowidz przewiduje „podział”. Nie sprecyzował jednak, czego dokładnie ma to dotyczyć. Kolejna wizja mrozi krew w żyłach. Jackowski mówi o kryzysie finansowym i wielkim zagrożeniu, szczególnie dla tych, którzy mają duże kredyty w bankach.

– „Jesień i podział. Wrzesień, podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, ze jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie, bo będzie to podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić. Różnych. Drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Ja to zapowiadałem na początku tego roku. Poważne załamania rynków, kryzys. Ta laurka, którą sobie zrobiła Unia Europejska, w tym też Polska, gdzie wzięli tak ogromne pożyczki, może stopnieć ta laurka, z powodu poważnych tąpnięć na świecie” – podsumował.

„Koniec świata”, „płynęłam amfibią”. Tak wygląda miasto po przejściu potężnej nawałnicy.

Źródło: YouTube

Mini Zoo Kucyk w Inwałd Parku: pakiety atrakcji dla dzieci i dorosłych
Mini Zoo Kucyk w Inwałd Parku: pakiety atrakcji dla dzieci i dorosłych
30,00 zł
40,00 zł
33 dni
do końca oferty!
Mini Zoo Kucyk w Inwałd Parku: pakiety atrakcji dla dzieci i dorosłych (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz