Home Kategorie Poruszające Koszmar na wybrzeżu. Ratownicy nie mogli w to uwierzyć.

Koszmar na wybrzeżu. Ratownicy nie mogli w to uwierzyć.

Na wybrzeżu Hachinohe w Japonii przeprowadzono akcję ratunkową tonącej kobiety. Na szczęście po kilku minutach okazało się, że to tylko fałszywy alarm.

Sprawę nagłośniła Tanaka Natsuki. Youtuberka realizowała odcinek z wyprawy rybackiej, gdy zobaczyła unoszące się na wodzie ciało. Niedługo później na wybrzeżu pojawiła się policja, straż pożarna i ratownicy.

Kobieta była przekonana, że właśnie jest świadkiem ogromnego dramatu. Po chwili jednak okazało się, że dryfujące na powierzchni ciało to tylko gumowa lalka erotyczna. Nie wiadomo, jak znalazła się w wodzie, ale wywołała ogromne zamieszanie. Na opublikowanych w internecie zdjęciach widać, że lalka do złudzenia przypomina prawdziwą kobietę.

– „Gdy nagrywałam filmik o łowieniu ryb, miałam wrażenie, że przypłynęły dryfujące zwłoki, ale okazało się, że to gumowa lalka. Wydaje się, że ktoś inny się pomylił i zadzwonił po władze, więc przyjechało mnóstwo policji, wozy strażackie i karetki pogotowia. Szczęśliwie lalka została bezpiecznie uratowana. Fajnie” – napisała Natsuki.

Nie wiadomo, czy ktoś poniesie konsekwencje za to, co się stało. Tego typu rekwizyt mógł być prezentem na wieczór kawalerski. Możliwe, że pijani uczestnicy przez przypadek wrzucili lalkę do wody. Do tego, co się wydarzyło z pewnością postara się dojść policja.

Kobieta umarła na rękach męża. Kilka godzin wcześniej szpital odesłał ją do domu.

Źródło: Twitter

eKurs: Specjalista ds. dietetyki
eKurs: Specjalista ds. dietetyki
99,00 zł
299,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia z MEN za 99 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz