Home Kategorie Ludzie Bandziorek ma nową dziewczynę. Nie chciała alkoholika. „Piwko nie zaszkodzi”.

Bandziorek ma nową dziewczynę. Nie chciała alkoholika. „Piwko nie zaszkodzi”.

Bandziorek ma nową dziewczynę. Nie chciała alkoholika. „Piwko nie zaszkodzi”.

Krzysztof „Bandziorek” to jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów programu „Chłopaków do wzięcia”, który emitowany jest nieprzerwanie od 2012 roku. Bandziorek był w nim od początku, ale później na kilka lat zniknął.

Obecnie emitowany jest 19 sezon produkcji. Pojawił się w nim ulubieniec widzów – Bandziorek. Okazuje się, że w nowych odcinkach nie będzie już „do wzięcia”, gdyż znalazł partnerkę.

Wybranką jego serca została Danusia, która ma za sobą traumę po tym, co przeżyła u boku męża alkoholika. Bandziorek przed laty w programie mówił, że marzy mu się piękna dziewczyna bez nałogów, o pięknych kształtach, która pokocha go takim, jakim jest. Co w domyśle oznacza, że przymknie oko do jego skłonności do alkoholu.

– „Pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić, wszystko jest dla ludzi. Ale nie ma chlać!” – zaznaczyła Danusia.

– „Bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie” – dodała ukochana Bandziorka.

Powrót Krzysztofa do programu, na dodatek z kobietą u boku, to nie jedyna niespodzianka, która czekała na widzów. Okazuje się, że Bandziorek i Danusia wybrali się do matki mężczyzny z niezapowiedzianą wizytą.

– „Mama była zaskoczona, nawet się tego nie spodziewała, że my przyjedziemy. Taką niespodziankę jej zrobiłem” – mówił dumny Bandziorek.

Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję na jesień. „Walka z czasem, wystrzeliwane światła w nocy”.

Źródło: WP Film

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz