Home Kategorie Ludzie Syn Krzysztofa Krawczyka odwiedził grób ojca. „Tato zawsze będziesz w moim sercu”.

Syn Krzysztofa Krawczyka odwiedził grób ojca. „Tato zawsze będziesz w moim sercu”.

Krzysztof Igor Krawczyk nadal nie może pogodzić się ze śmiercią swojego ojca. W środę odwiedził jego grób w Grotnikach. Zamieścił w sieci relację z tej wizyty.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Uwielbiany artysta miał 74 lata. Od pogrzebu wokalisty minęły już ponad 2 miesiące. Jego syn, Krzysztof Igor, w środę pojawił się na grobie ojca.

Na początku maja syn Krzysztofa Krawczyka mówił, że pogrzebu ojca nie zapomni do końca życia. Opowiadał też, że uniemożliwiano mu dojście do trumny.

W środę wraz z przyjaciółką Katarzyną, odwiedził grób taty. Syn króla polskiej estrady w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia z tej wizyty. Grób Krzysztofa Krawczyka nadal jest licznie odwiedzany przez fanów. Widzimy świeże kwiaty, znicze, rysunki i zdjęcia.

Na zdjęciach widać, że syn zmarłego artysty wciąż bardzo przeżywa śmierć ojca. Krzysztof Igor Krawczyk zapalił artyście znicz z wyjątkowym napisem „Kochanemu Tacie”.

W swoich social mediach zamieścił też grafikę ze zniczem w kształcie serca i napisem „Tato zawsze będziesz w moim sercu”. Do zdjęć dodał też krótki wiersz:

„Tyś jest mój świat
Ojcze wspaniały
Gdzie rajskie niebo
i wszechświat CAŁY”

Bandziorek ma nową dziewczynę. Nie chciała alkoholika. „Piwko nie zaszkodzi”.

Źródło: Facebook

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz