Home Kategorie Ludzie Syn Majdanów zrobił coś niesamowitego w trakcie meczu ze Szwecją. Gwiazda pokazała nagranie.

Syn Majdanów zrobił coś niesamowitego w trakcie meczu ze Szwecją. Gwiazda pokazała nagranie.

Syn Majdanów zrobił coś niesamowitego w trakcie meczu ze Szwecją. Gwiazda pokazała nagranie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mieli co świętować, pomimo porażki Polski ze Szwecją. W trakcie meczu ich syn zaczął chodzić! Mały Henio zrobił swojemu tacie świetny prezent na Dzień Ojca.

Małgosia i Radek zostali rodzicami Henryka rok temu. Oboje długo starali się o dziecko, które tak, jak starsi synowie Rozenek urodzili się dzięki metodzie in vitro. Celebrytka chętnie dzieli się w sieci nagraniami i zdjęciami, na których możemy oglądać jej dzieci.

Podczas meczu Polska – Szwecja wydarzyło się coś niezwykłego. Mały Henio zaczął chodzić. Radek z pewnością jest dumny z syna, szczególnie, że ten zrobił mu miłą niespodziankę na Dzień Ojca. Niestety, były piłkarz nie był w tym czasie w domu. Na szczęście rodzina zdołała uwiecznić pierwsze kroki malca na uroczym nagraniu, które Gosia zamieściła na Instagramie.

Henio przed meczem typował wynik, wyciągając z wody gumową kaczkę w kolorze czerwonym, co symbolizowało wygraną Polaków. Niestety, jego przewidywania nie sprawdziły się.

– „Szlag człowieka trafi totalny. Już nawet Henio mówi: No dobra pocieszę rodziców i zacznę chodzić, bo Polska chyba odpadnie z tego Euro. Pomyliłem się z tymi kaczuszkami” – dodała Rozenek.

Radosław Majdan był przeszczęśliwy. To już jego drugi Dzień Ojca pełen wrażeń. W zeszłym roku był świeżo upieczonym tatą, a teraz jego synek już chodzi. Radek nie krył wzruszenia i radości.

– „To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć. Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…” – napisał umieszczając na końcu ikonę piłki dając do zrozumienia, że być może Henio zostanie piłkarzem.

Syn Krzysztofa Krawczyka odwiedził grób ojca. „Tato zawsze będziesz w moim sercu”.

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
Oferta zakończona!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz