Home Kategorie Poruszające Koszmar w żłobku. Wolontariusz molestował dzieci. Troje z nich zamordował.

Koszmar w żłobku. Wolontariusz molestował dzieci. Troje z nich zamordował.

Koszmar w żłobku. Wolontariusz molestował dzieci. Troje z nich zamordował.

Makabryczna historia z Holandii. Ciężko uwierzyć, że mężczyzna, który był wolontariuszem w żłobku, mógł dopuścić się czegoś takiego. 34-latek z Bunschoten molestował 7 dzieci, a 3 zamordował.

Holenderska prokuratura ujawniła koszmarną historię 34-latka z Bunschoten. Mężczyzna, który był wolontariuszem w żłobku, molestował malutkie dzieci. To jednak nie wszystko. Zwyrodnialec zabił też trójkę maluchów.

Podejrzanego aresztowano w grudniu 2020 roku. Zatrzymano go pod zarzutem molestowania seksualnego dwojga własnych dzieci. To jednak nie było jedyne przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna. Śledczy przypuszczali, że ofiar mogło być więcej. Niestety, mieli rację.

– „W toku czynności operacyjnych policja ustaliła, że mężczyzna popełnił więcej przestępstw” – przekazała holenderska prokuratura. 34-latek jest podejrzany o molestowanie seksualne małoletnich. Chodzi o siedmioro dzieci, chłopców i dziewczynek, poniżej 12 roku życia.

Śledczy zarzucili mężczyźnie również, że jesienią 2020 roku zamordował troje dzieci w żłobku prowadzonym przez kościół. 34-latek pracował tam jako wolontariusz.

Na początku tygodnia odbyło się pierwsze posiedzenie sądu w Utrechcie w sprawie makabrycznej zbrodni. Na rozprawie pojawił się oskarżony. Proces będzie kontynuowany, następne posiedzenie odbędzie się 7 września.

O włos od tragedii. Kierowca szkolnego autobusu miał zawał serca. To, co zrobiło dwóch chłopców jest niewiarygodne.

Źródło: PAP

EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
179,00 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS (do -44%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz